Yeni Projeler Logo
SWEET LİFE CENTER
YeniProjeler.com'u bilgilendirici buluyorsanız lütfen beğenin.
SWEET LİFE CENTER Projesine geri dön
SWEET LİFE CENTER Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
Dış Görünüm

Kimileri der ki İş dünyası soğuktur, orada lükse ve hayatın keyiflerine yer yoktur. Oysa biz biliyoruz ki yaptığınız İşte başarı için gerekli olan en büyük motivasyon mutluluktur. Bu yüzden, İşiniz ve hayattan beklentileriniz arasında köprüler kuran, konfor ve prestij birlikteliğinde yepyeni standartlar oluşturan bir proje yarattık. Sweet Life Center ile İstanbul Kurtköy’de ofis konseptinin geleceğine, mimari estetiğin çizgilerini yeniden yorumlayarak imzamızı attık.

İstanbul’un yeni merkezi Kurtköy…

Bugün gerçekleşen her yeni proje ile sürekli değer kazanan Kurtköy, İstanbul’da İş dünyasının ve hayatın yeni merkezi olma yolunda ilerliyor. Şehrin diğer merkezlerine ve yurt dışına açılan kapısı Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı, İstanbul’da halen varlığını sürdürebilen yegane doğal güzellikleri içinde barındırması Kurtköy’ü hem İş dünyasının nabzını tutmak hem yaşamak hem de yatırım fırsatlarını değerlendirmek için cazip kılıyor.

İş hayatınıza “değer” katan projeye hoş geldiniz…

Sweet Life Center’ın kapısında vale görevlisinin yanı sıra görkemli mimari ve mutluluk da her gün sizi karşılayacaklar arasında…

Bu projede ayrıcalık var…

Sweet Life Center’da herkes değerinizi biliyor. Çok özel ayrıcalıklar; adımınızı attığınız ilk andan itibaren kendini fark ettiriyor, resepsiyonda güler yüzünü gösteriyor ve İş hayatınızda her gün kendinizi harika hissetmenizi sağlıyor. Panoramik asansör, sizi istediğiniz kata konforla taşıyor.

İş temposundan bunaldığınızda, kat bahçeleri yanı başınızda…

Herkesin kullanımına açık olarak planlanan kat bahçeleri, özel peyzajı ile hem yoğun İş temposunda size nefes aldıracak hem de yapacağınız çeşitli kutlama, parti, kokteyl vb. etkinliklerde hizmetinizde olacak.

Seçkin lezzetler için masanız hazır...

İster önemli bir anlaşma öncesi yapılacak İş yemeklerinde ister canınız muhteşem lezzetler tatmak istediğinde

Tatile çıkmak istediğinizde, haydi yüzmeye…

Çalışmaktan sıkıldığınızda, tatile çıkmayı ve sıcak günlerde kendinizi soğuk suların kollarına bırakmayı arzuladığınızda kendinizi Sweet Life Center’ın yüzme havuzuna bulacaksınız.

Teknoloji ve konfor toplantı halinde…

İşiniz dolayısıyla birçok konuda toplantı yapabilir, muşterileriniz ya da İş arkadaşlarınızla  farklı konuları tartışabilirsiniz. Ancak Sweet Life Center’da, tum ihtiyaclarınız goz onune alınarak hazırlanan teknolojik donanıma sahip toplantı salonlarının rahatlığı hakkında fikir birliğine varacağınız kesin

İş hayatınızda “Sweet Club” ayrıcalığını yaşayın...

“Sweet Club” size, İş hayatının yoğun temposunda İşlerinizi rahatlatacak bircok danışmanlık ve asistanlık hizmeti sunuyor. Danışmada 7/24 Resepsiyon Hizmeti, Hukuki Konularda Danışmanlık, Teslimat ve Kurye Hizmetleri, Teknik Destek gibi bircok hizmet “Sweet Club” üyelerini bekliyor. Ustelik tüm bu hizmetler, cok ekonomik ucretler karşılığında İş hayatınızda konfor anlayışını yeniden şekillendiriyor.
 
SWEET CLUB’A OZEL AYRICALIKLAR DUNYASI

- KİRALAMA HİZMETİ

- OFİS TEMİZLİĞİ

- YEMEK SİPARİŞİ

- TEKNİK SERVİS

- KURU TEMİZLEME

- OTO YIKAMA

- BOYA - BADANA

- İCME SUYU SERVİSİ

- REZERVASYON HİZMETLERİ

- EV - OFİS TAŞIMA ORGANİZASYONLARI

- HUKUKİ DANIŞMANLIK

- YOL YARDIM HİZMETLERİNG  RESIDENCE

NG RESIDENCE


PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİNEMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM


yeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ