N'EVO STUDIOS

OTELDE EVİNDESİN

NFN GRUPNFN GRUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Proje hakkında

NFN GRUP tarafından hayata geçirilen N’EVO STUDIOS; dev bir ekibin bir otel için ayrı ayrı hayal ettiği birçok özelliği tek bir projede gerçekleştiriyor.

Bu dev ekip tek bir otel binasında olma fikrini sıcak bulmadığı için N’EVO STUDIOS yaşam alanları ve sokaklarla ayrılmış; ama birbirine komşu olan üç bloktan oluşuyor. Bu üç blok, her katında farklı ölçülerde odalar barındıran ve birbirine çok yakın konumda olan birer villa.

Her villanın altında yer alan cafe ve restoranlar ile N’EVO STUDIOS yine sıradan, sıkıcı bir otel olma fikrinden uzaklaşıp, yarattığı sosyal olanaklarıyla hem evdeki sıcaklığı hem şehrin gürültü ve telaşından uzak huzuru sunan yaratıcı bir otel olmayı başarıyor. N’EVO STUDIOS; 1+0, 1+1, teras odalar ve Double Suit ile hizmet veriyor.

Şu an 7.500 m² olan proje alanının 2013 yılının son çeyreğinde proje dâhilindeki etapların tamamlanmasıyla 15.000 m² olması planlanıyor. Odalarda birer mutfağı olan otelde, iki günden başlayarak bir ay, üç ay, on ay, bir yıl gibi kiralama seçenekleriyle dilediğiniz odaya sahip olma imkânı sunuluyor. Böylece uzun süre konaklayabileceğiniz bir otel konsepti ile otelinizi evinize dönüştürebiliyorsunuz

N'evo studios'ta neler var?

1+1 odalarda büyük boy buzdolabı ve bulaşık makinesi, set üstü ankastre ocak, aspiratör ve geniş mutfak ünitesi; daha küçük yüzölçümlü 1+1 odalarda ankastre ocak ve mini buzdolabı; 1+0 odalarda mini buzdolabı, eviye ve set üstü mikrodalga fırın bulunuyor. Odalarımızın tümünde elektrikli su ısıtıcısı, oda büyüklüğüne göre dört veya altı kişilik yemek takımı; bunun yanı sıra tava, orta boy tencere, cezve gibi pişirme seti dâhil olmak üzere çay bardağından şarap kadehine kadar kalan kişi ya da kişilerin günlük ihtiyacını karşılayacak tüm mutfak malzemeleri yer alıyor.

24 saat sıcak su, klima ünitesi, 1+1 odalarımızda yatak odası için ayrıca klima buluyor. Odalarımızın salonlarda 40” (102 ekran) ve yatak odalarında 32” (82 ekran)TV ile 24 saat uydu kanallarını seyretmek imkânınız var. Kablosuz inteet de ücretsiz hizmetler arasında yer alıyor.

Teras katında iki daire birleştirilerek oluşturulan Double Suit; diğer odalara göre daha geniş. Double Suit’te teras manzarasına hakim olacak şekilde yükseğe konumlandırılmış, büyük ve oval bir jakuzi bulunuyor. Ortak alanlar 24 saat boyunca kapalı devre kamera sistemi ile izleniyor. Bunlara ek olarak bir de çok amaçlı toplantı salonu hizmet veriyor.

Mutfaklar

N’EVO STUDIOS’un tüm odalarında yemek yapabilmeniz için küçük birer mutfak bulunuyor. Market alışverişinizi yapıp odanıza gelebilir; istediğiniz her şeyi rahatça hazırlayabilirsiniz. Üstelik mutfakta ihtiyacınız olacak tüm malzemeler sevimli mutfak raflarında!

Cafe ve restoranlar

N’EVO STUDIOS’un bahçe katlarında önemli markaların ve farklı lezzetlerin yer aldığı cafe ve restoranlar bulunuyor. Odanızın mutfağında bir şeyler yapmak yerine dışarıda bir şeyler yemek isterseniz; şehre gitmeniz gerekmeyecek. Bahçeye inip dilediğiniz restoran ya da cafede keyifli vakit geçirebilir; ya da canınızın çekiği lezzetleri odanıza getirmeleri için sipariş verebilirsiniz.

Bahçe ve taş sokaklar

N’EVO STUDIOS’un üç bloğu birbirinden küçük sokaklar ve bahçelerle ayrılıyor. Günün stresinden bahçe banklarında oturarak ya da taş sokaklarda küçük bir gezintiye çıkarak uzaklaşabilirsiniz.

Özel aydınlatma

N’EVO STUDIOS’un 7.500m²’lik arazisi özel aydınlatmalar ile yalnızca yerden ışıklandırılıyor. Böylece daha sakin ve huzurlu bir ortam sunuluyor. Teraslı odalardan bahçeyi izlemek çok daha keyifli!

24 saat sıcak su, klima ünitesi, 1+1 odalarımızda yatak odası için ayrıca klima buluyor. Odalarımızın salonlarda 40” (inch) ve yatak odalarında 32” TV; 24 saat uydu kanallarını seyretmek imkânınız var. Kablosuz inteet de ücretsiz hizmetler arasında yer alıyor.

Teras katında iki daire birleştirilerek oluşturulan Double Suit; diğer odalara göre daha geniş. Double Suit’te teras manzarasına hakim olacak şekilde yükseğe konumlandırılmış, büyük ve oval bir jakuzi bulunuyor. Ortak alanlar 24 saat boyunca kapalı devre kamera sistemi ile izleniyor. Bunlara ek olarak bir de çok amaçlı toplantı salonu hizmet veriyor.

Hizmetlerimiz

Şehrin neresindeyiz?
N’EVO STUDIOS; TEM otoyol girişine 2 km, TEM otoyol gişelerine 21 km, AŞTİ’ye 18 km, Kızılay’a 22 km, Meclis’e 23 km, Atakule’ye 24 km ve Esenboğa Havalimanı’na 48 km uzaklıkta.

N'evo studios ne kadar büyük?
3 villa olarak konumlanan N’EVO STUDIOS otel projesine 2013 yılının son çeyreğinde dâhil edeceği yeni etaplarla büyümeyi hedefliyor. Otelin sunduğu kusursuz odaların yüzölçümleriyse şöyle: 1+0 oda 20 m² ile 30m² arasında; 1+1 odalar 45 m² ile 70 m² arasında değişen yüzölçümlerine sahip. Teras odaların her biri ayrı ayrı 30 m²; Kral dairesi niteliğindeki double suit ise 100m² olarak tasarlandı.

Dış Resimler

İç Resimler


Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/karip/solaris/class/mySQL.php on line 244

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaracankaya-yeni-konut-projelerinfn-grup-nevo-studios): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451