PRİME HİLL

Projeyi Takip Et
Tepe Prime Plaza Eskişehir Yolu 9.Km No:266 B-131 İNCEK Çankaya / Ankara
Konut Sayısı : 26
Konut Seçenekleri : Çatı Dubleksi, Bahçe Dubleksi
Metrekare Aralığı : 210-580
Teslim Tarihi : 0000-00-00
ÇEVİKTAY İNŞAATÇEVİKTAY İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Hayal gücünüz ne kadar geniş?
 
Sınırlarınızı zorlayın, her zaman hayal ettiklerinizi gerçekleştirmenin zamanı geldi. İhtişam ve kolaylığı birleştirin, üzerine güzellik ve zeka ekleyin. Lüksün tanımını yeniden yapın, ona bolca heyecan ve huzur ilave edin. Hayal ederken mahremiyetinizden ödün vermeyin ama konforunuzdan da vazgeçmeyin. Siz sadece nasıl yaşamak istediğinizi hayal edin çünkü "Dünyayı hayal gücü döndürür"
 
Ulaşım
 
Ulaşım hayatınızda bir stress kaynağı olmaktan çıkacak, yolların birleştiği noktada yaşamaktan mutluluk duyacaksınız.
 
Yaşam Konsepti
 
Siz Primehill'in eşsiz yaşam alanlarında sevdiklerinizle unutulmayacak zamanlar geçirirken, özel güvenlik sistemleriyle desteklenen profesyonel bir ekip sizin güvenliğiniz için çalışacak. Evinizin kapılarını sadece sizin parmak iziniz açacak. Teknoloji çağını yansıtan akıllı ev sistemi ile evinizi uzaktan kumanda edebileceksiniz. Işıklandırma, ısıtma ve hatta elektronik perdeleriniz hepsi parmaklarınızın ucunda olacak. Kameralarla desteklenen bu teknoloji sayesinde çocuklarınızın oyun bahçesi keyfini ekranlardan seyredebileceksiniz. Her zaman güvende olduklarından emin olacaksınız, içiniz rahat edecek. Doğayı kapınıza getiren bahçeler ve teraslar alanlarında uzman bahçıvanlar tarafından şekillendirilecek, düzenli bakımları yapılacak. Güller, şebboylar ve papatyalar hayatınızdan hiç eksik olmayacak. Doğadan ilham alan oyun alanlarında çocuklarınız tabiatla beraber büyüyecek, kaydırağın, salıncağın keyfini sürecek. Hiç kullanmadığınız spor üyeliklerini unutacaksınız, çünkü yanıbaşınıza her ihtiyacınıza uygun 
dizayn edilmiş son derece modern bir spor kompleksi bulunacak. Kapalı havuzun tadını yaz - kış, 7/24 çıkartırken hem vücudunuz, hem kafanız sağlıklı ve huzurlu olacak.
Mimari Konsept Konsepti
 
 
Toplam 26 konut, 4 blok, 13 çatı dubleksi, 13 bahçe dubleksi ve tam 6 dönüm bahçe alanı ile PrimeHil konutları geleceğin mimarisini şekillendiriyor. Üstelik 210 m2 ve 580 m2 arasında değişen seçenekler ile... Villa mahremiyeti ile rezidans konforunu birleştiren PrimeHill konutlarında bildik kaygılara yer yok. 4 cepheye de hakim konumu, istenmeyen gürültü erişimini imkansız hale getiren bağımsız duvarları özgürlük alanlarınızı yeniden şekillendiriyor. Sınırlarınızı genişletiyor. Her konut için 2 araçlık otopark ve xx m2 depolama alanının sağlandığı Primehill, akıllı ev teknolojisi, üstün güvenlik sistemleri, yürüyüş yolu ve kapısının önündeki toplu taşıma olanakları ile bugüne kadar şahit olduğunuz tüm projelerden ayrılıyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaracankaya-incekyeni-konut-projelericeviktay-insaat-prime-hill): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451