SOFALOCA

Ankara'nın Yeni Locası...

Projeyi Takip Et
Dumlupınar Bulvarı (Eskişehir Yolu) Konutkent Sapağı No:386 KONUKKENT Çankaya / Ankara
Konut Sayısı : 150
Konut Seçenekleri : 3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 180
Teslim Tarihi : 2016-12-01
Fiyat Aralığı : 692000
EMLAK KONUTEMLAK KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
 
Emlak Konut GYO güvencesi ile 126 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçen SofaLoca, Eskişehir yolu üzerinde, Başkent Üniversitesi Kampüsü’nün hemen yanında, Konutkent kavşağında yükseliyor. 
 
TOKİ iştiraki, Emlak Konut GYO’nun Ankara’daki ilk projesi olarak, Baş Yapı ve Solar Yapı ortaklığıyla geliştirilen SofaLoca; aile öncelikli bir konseptin benimsendiği, daire büyüklüklerinin 182 ile 286 metrekare arasında değiştiği çok özel bir yaşam sunuyor. Tamamı geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden oluşan SofaLoca’da toplam 150 lüks konut yer alıyor. 
 
Açılır kapanır yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna ve Türk Hamamı gibi ayrıcalıklarını geleneksel Türk mimarisi çatısı altında buluşturan SofaLoca; akıllı ev anlayışı ve çevreci donatılarıyla da günümüz standartlarının çok ötesinde... Ayrıca projenin yükseleceği 18 bin 228 metrekarelik alanının yüzde 70’ine ayrılan bitki alanları, şelale ve süs havuzlarının yer aldığı zengin peyzajıyla da Ankara’da örnek teşkil edecek bir konut yaşamına sahip.
 
 
 
 
 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

SOFALOCA İle İlgili Haberler

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaracankaya-konukkentyeni-konut-projeleriemlak-konut-sofaloca): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451