DOĞASU ERYAMAN

Projeyi Takip Et
SUSUZ MAH. KARLIDAĞ CAD. Etimesgut / Ankara
Konut Sayısı : 191
Konut Seçenekleri : 3+1
Metrekare Aralığı : 134
Teslim Tarihi : 2015-06-01
Fiyat Aralığı : 275000
ELMASLAR İNŞAATELMASLAR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
PROJE TESLİM TARİHİ : Projenin 2015 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor.
 
Eryaman’da mutlu olmak için 3+1 formülü
 
Eryaman’da mutlu olmanız için 3 neden var…Ve 1 de sonuç! Sonucu baştan söyleyelim, Doğasu. Nedenlerin birincisi farklı konseptte tasarlanmış mimari ve çevre düzenlemesi. İkincisi uygun fiyat. Üçüncüsü ise insan için konut ürettiğinin bilincinde olan Elmaslar İnşaat güvencesi. Kısaca 3+1, Doğasu’da mutlu olmanın parolası.
 
Bir tatlı huzur…
 
Mutluluklarını yüksek standartlarda yaşamak isteyenler, hızla dönen dünyamızda yüksek performansla çalışıyorlar. Aynı standartta bir yuvayı hak ediyorlar. O halde Doğasu’ya buyrun, eve döndüğünüzde derin bir nefes alın.
 
Büyükşehirlerde büyük hayatlar yaşanıyor…
 
Doğasu Ankara’nın batısında yepyeni kentsel standartlar ölçeğinde yapılanan Eryaman’da. Metropolün ritmine uygun ancak önümüzdeki yıllarda Ankara’yı bekleyen ulaşım kaosundan etkilenmeyecek bir konumda.
 
Sizin gibi komşular!
 
Bu çevrede, modern bir kentin doğanın nimetleriyle buluştuğu ortamı yaşamak isteyen, şehre yakın ama stresinden uzak olmak isteyen, ve kendileri gibi komşularla, komşuluk ilişkilerini yaşatmak isteyen modern aileler yerleşiyor.
 
Modüler daireler
 
Doğasu’nun daireleri, modern birim-aile standardı olan 3+1 boyutunda tasarlandı. Ancak 3+1’ler farklı beklenti ve ihtiyaçlara cevap verecek çeşitlilikte üretildi. Yapıların ikişer cephelerinin önü açık ve bu alanların park olması ferah bir derinlik sunuyor. Dairelerin iç mimarileri diğerlerinden farklı ve yaşam alanlarının yemek bölümleri Amerikan mutfak. Ancak salon ve mutfak dilendiğinde ayrı da kullanılabilecek modülerlikte.
 
Kat kat fazla yeşil alan
 
Doğasu 10.188m2 toprak alan üzerine 2 blok (zemin+13 kat) ve (zemin+15 kat) toplam 119 daire olarak konumlanmıştır. Böylelikle kapalı alandan çok daha fazla yer yeşil alan olarak ayrılmıştır. Rahat kullanılan ve huzur veren geniş yürüyüş yolları, oturma alanları ve seyir espasları oluşturulmuştur. Açık alanlardaki rahatlık geniş balkonlar ile dairelere de yansıtılmıştır. Kullanım kolaylığı sunan ergonomik iç mekanlar, bölgede dikkat çeken bir mimari dil ile çerçevelenmiştir.
 
Herşey sizin için…
 
Doğasu, ismi ile, verdiği güven özdeşleşmiş olan, insan merkezli bir ana fikir etrafında mimari projeler gerçekleştiren Elmaslar İnşaat güvencesinde. İrem Konutları, Hukukçular Plaza, Serhatkent, Eryaman Doğapark, İremsu, Bağlıca Doğapark Elmaslar İnşaat’ın 2006’dan bu yana bitirip teslim ettiği projelerin bazıları. Bu yılın projesi Doğasu ise standartlarının üstündeki kaliteli dairelere ama yine bölge standartları dışında kalan uygun fiyatlara sahip.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaraetimesgut-yeni-konut-projelerielmaslar-insaat-dogasu-eryaman): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451