URANKENT ELİT KONUTLARI

Projeyi Takip Et
URANKENT Yenimahalle / Ankara
Konut Sayısı : 204
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 42.07-137.08
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 160000TL-450000
URANSAN İNŞAATURANSAN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Proje, Ankara Urankent'te 41746/1 Ada'da 3 adet blok (G1-G2-G3) inşaatını, 204 araçlık kapalı otopark inşaatını, yüzme havuzu inşaatını, altyapı ve kentsel tasarım projelerini kapsamaktadır.

G1 ve G2 bloklar bodrum dahil 17 kat, G3 blok bodrum dahil 18 kat, kapalı otopark da iki bodrum kat olarak blokların dışında ayrı düzenlenmiştir. Bloklar çift asansörlü olacaktır.

Ayrıca her konuta düşen bir araçlık kapalı otopark ve açık yüzme havuzu bölge için önemli bir unsurdur. Ankara'nın merkezinde yaz boyunca tatil keyfi yapabileceğiniz, evinizin hemen yanı başında size özel, güvenli, temiz ve geniş bir mavilik, gün geçtikçe griye boğulan kent merkezlerine inat, nefes aldığımız yeşil alanlar sunulmaktadır.

Konutların içinde ergonomik ve kullanışlı sistemler kuruyoruz. Konut mutfaklarındaki ankastreler bu bölge için bir ilktir.

İthal laminat parke, porselen, seramik, akrilik küvet, laminant mutfak tezgahı, PVC pencere, mobilya kapılar, modern vitrifiye ve armatürler kullanılmaktadır.

Toplam 1.363 m2 sığınak, 4 adet kapıcı dairesi, çocuklar için oyun alanları, 195 araçlık kapalı, 15 araçlık açık otopark ile bir adet 22 x 11 m. yüzme havuzu, bir adet tenis kortu bulunmaktadır.

SOSYAL YAŞAM

Her bir konuta açık veya kapalı otopark olanağı ve açık yüzme havuzu ile ayrıcalıklı bir yaşam yeridir.

Ankara'nın merkezinde yaz boyunca tatil keyfi yapabileceğiniz, evinizin hemen yanı başında size özel, güvenli, temiz ve geniş bir mavilik, gün geçtikçe griye boğulan kent merkezlerine inat, nefes aldığımız yeşil alanlar sunulmaktadır.

Toplam 1.363 m2 sığınak, 4 adet kapıcı dairesi, çocuklar için oyun alanları, 195 araçlık kapalı, 15 araçlık açık otopark ile bir adet 22 x 11 m. yüzme havuzu, bir adet tenis kortu bulunmaktadır.

İç Resimler

Kat Planları

URANKENT ELİT KONUTLARI İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankarayenimahalle-urankentyeni-konut-projeleriuransan-insaat-urankent-elit-konutlari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451