TROİA FLORA

Projeyi Takip Et
CUMHURİYET MEYDANI, REŞAT TABAK İŞ MERKEZİ NO:26/1 Çanakkale / Çanakkale
Teslim Tarihi : 0000-00-00
MİM İNŞAATMİM İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN


MİM İnşaat A.Ş., 25 yılı aşkın süredir MİM İşletmelerinde uygulanan, tecrübe olarak biriktirilen yönetim ve organizasyon biçimlerini esas alır. MİM İnşaat A.Ş; İşine, çevresine, müşterisine değer veren, sürekli öğrenmeye, gelişmeye açık olan, yaptığı işe veya verdiği hizmete değer katmak suretiyle genel bir fayda yaratan ve sağladığı bu faydayı işine yatıran kurumsal bir inşaat firmasıdır.

Mim İnşaat A.Ş., Mim Grup’un 25 yıllık tecrübesini, güvenilirliğini ve hizmet kalitesini temel alarak 2004 yılında kurulmuştur. 2005 yılında da anonim şirket yapılanmasında örgütlenmiştir. Herkese ve her keseye uygun yaşam alanları inşa etmeyi ilke edinen Mim İnşaat A.Ş. kaliteli, güvenli ve konforlu yaşam alanlarını kısa sürede üretmektedir. Tasarıma, detaylara ve değişime verdiği önem, Mim İnşaat A.Ş.’yi yöresinde yenilikçi ve öncü kılmaktadır. Mim İnşaat A.Ş. yapı sektöründe, yaşamın ve insanın olduğu her yerde olmaya devam edecektir.Müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek ve genel bir memnuniyet oluşturmak amacıyla, MİM İNŞAAT’ın kurumsal yapılanması ve çalışanları için aşağıdaki ortak değerler birincil öneme sahiptir.

• Şeffaflık ve güvenilirlik,
• İşine, çevresine, çalışanlarına ve müşterisine değer vermek,
• Sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık olmak,
• Yaptığı işe veya verdiği hizmete değer katarak farklılık yaratmak,
• Mesleki ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak,“Eser yaratarak aydınlık yarınlar üretmektir.”

Güçlü, asil, dinamik, kurumsal ve insan odaklı altyapısını sürekli geliştirerek bölgesinin en tercih edilen yaşam alanı üreticisi olmak.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomcanakkalecanakkale-yeni-konut-projelerimim-insaat-troia-flora): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451