Bi’Boya, Artcrete Nasıl?

Farklı uygulama teknikleri ile sanatsal dokunuşlar yapın.
Bi’Boya, Artcrete Nasıl?

Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim bünyesinde faaliyet gösteren Bi’Boya’nın, ilhamını sanattan alan mermer görünümlü dekoratif kaplama malzemesi ‘Artcrete’ ile mekanlarınızı farklılaştırmak elinizde. Hem duvar hem de zeminde kullanılabildiği için efekt bütünlüğü sağlayan ‘Artcrete’, farklı uygulama teknikleri ile bambaşka desenler yaratma imkanı sunuyor. ‘RAF Yapı Malzemesi Ödülü’ sahibi de olan ürün mekanlara estetik ve sağlamlık katıyor.

 

‘Artcrete’ uygulandığı tüm mekanlara zarafet katıyor

 

Yalın tasarıma ve esnek bir yapıya sahip kaplama malzemesi Artcrete, yüksek mukavemetli, darbelere, çizilmelere ve suya dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Hem duvar hem de zeminde kullanılabildiği için efekt bütünlüğü sağlayan Artcrete, farklı uygulama teknikleri ile farklı desenler yaratma imkanı sunuyor.

 

Suya karşı dayanıklı olan Artcrete, banyo gibi ıslak hacimlerde dahi kullanılabiliyor. Artcrete ayrıca dışarıdan içeriye su geçirmemesine rağmen, içerideki nemi dışarıya atabilme kabiliyeti ile binaların nefes almasını sağlıyor.

 

Mevcut kaplamayı kaldırmadan üzerine uygulama imkanı sağlayan Artcrete, iç ve dış cephe duvarlarında, iç cephe zeminlerinde; kara sıva, beton gibi mineral yüzeylere, eski su bazlı boyalı yüzeylere ve alçı sıva, alçı levha üzerine uygulanabiliyor. Seramik kaplı yüzeylere de uygulanabilen Artcrete’in deseni, çelik mala veya efekt mala ile veriliyor.

 

Bi’Renk kartelası ile hayal gücünüzü konuşturun

 

Artcrete beyaz renkte olup, Bi’Renk Ustası ile renklendirilerek istenilen renk elde edilebilir. Bi’Renk, kartelasında sunduğu 144 renk ile beraber hayal gücünüz ve renk bilginiz doğrultusunda sonsuz sayıda renk yaratma imkanı sağlarken Artcrete’in üzeri Artcrete Coat ile kaplanıyor ve uygulama yıllar sonra da tekrarlanabiliyor.


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48