Evleri Güzelleştirmenin İndirimli Yolu Koçtaş’tan Geçer!

Ev geliştirme sektörünün lideri Koçtaş, havaların soğumaya başladığı bu günlerde evlerinde keyifli vakit geçirmek isteyenler için yüzlerce üründe indirim fırsatı sunuyor.
Evleri Güzelleştirmenin İndirimli Yolu Koçtaş’tan Geçer!

“İndirimin Kralı” kampanyasında mobilyadan aydınlatmaya, mutfaktan ve el aletlerine kadar birçok kategoride kral indirimler devam ediyor.

Koçtaş, havaların soğumaya başladığı bugünlerde evlerde vakit geçirmeyi keyfe dönüştürecek şık ve fonksiyonel yüzlerce üründe en kral indirim fırsatlarını sunuyor.

“İndirimin Kralı” kampanyasında Maya TV Sehpası 99,99 TL, yandan açılır bej masa ve sandalye seti 699,90 TL, Geo Lambader 149,90 TL yerine 99,99 TL’ye satışa sunuluyor. Dinlenme köşelerinin vazgeçilmezi sallanan koltuk 246,90 TL yerine 199,90 TL’lik,  sıcacık sohbetlerinize eşlik edecek Arzum Çayım pastel çay makinesi 199,90 TL yerine 149,90 TL’lik fiyatıyla Koçtaş mağazalarındaki yerini alıyor. Dilan tekli sarkıt 69,99 TL yerine 49,99 TL’ye, Philips Econ Twister 3’lü Ampul 24,99 TL yerine 17,99 TL’lik fiyatıyla yaşam alanlarına ışık saçıyor.

Koçtaş, Opet’ten World Card ile yakıt alan müşterilerine çok özel fırsatlar sunuyor.  Koçtaş mağazalarından 9 Kasım’a kadar 250 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterileri için, Opet istasyonlarından 15 Kasım’a kadar tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamalarında  Opet’ten 10 TL değerinde akaryakıt hediye olacak.

Koçtaş Kart sahiplerine özel stoklarla sınırlı “İndirimin Kralı” kampanyasından yararlanarak yaşam alanlarınıza yenilik katmak için Koçtaş mağazaları ve koctas.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutmayın…


Paylaş:

Dekorasyon


Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Enerji Nedir? Enerji Kaynakları Nasıl Sınıflandırılır?
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-11-12 13:17