Hotpoint'den yeni kurutmalı çamaşır makinesi

Hotpoint'den yeni kurutmalı çamaşır makinesi

Hotpoint’in yeni nesil kurutmalı çamaşır makinesi hızıyla fark yaratıyor. Sadece 59 dk içinde 4 kg çamaşırı yıkayıp kurutan Hotpoint kurutmalı çamaşır makinesi A -10 %enerji sınıfıyla da verimlilik sunuyor.

Okulların açılmasıyla birlikte artan çabucak yıkama ve kurutma ihtiyacına en hızlı çözüm Hotpoint’ten. 4 kg çamaşırı sadece 59 dakikada yıkayıp kurutan A -10 % enerji sınıfı Hotpoint kurutmalı çamaşır makinesi öğrenci annelerinin yardımına koşuyor. Devrim niteliğindeki “steam care” teknolojisi ise kırışıklıkları en aza indirip ütüye ayrılan zamanı azaltıyor. “Wool mark gren care” teknolojisine sahip Hotpoint kurutmalı çamaşır makinesi, etiketinde “Sadece elde yıkayın” yazan yünlüleri de güvenle yıkayıp kurutuyor. Üstelik 90 gün içinde iade garantili Hotpoint kurutmalı çamaşır makinesi, 10 yıl garantili “Dynamic Inverter” motoru ile daha sessiz ve enerji tasarruflu.

Whirlpool Corporation Hakkında: Whirlpool Corporation, 2016 yılında elde ettiği yaklaşık 21 milyar dolarlık cirosu, 93.000 çalışanı ve toplam 70 üretim ve Ar-Ge merkeziyle bugün dünyanın  önde gelen beyaz eşya üreticisidir. Hotpoint, Indesit, KitchenAid, Whirlpool, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht ve Jenn-Air markaları başta olmak üzere nerdeyse her ülkede tüketicilerle buluşan WhirlpoolCorporation’ın Avrupa Operasyon Merkezi olan Whirlpool EMEA İtalya, Pero (MI)’da yer alıyor. Türkiye'nin de dahil olduğu Whirlpool EMEA; yaklaşık 24,000 çalışanı, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’yı kapsayan 30’dan fazla ülkedeki satış ağı ve 8 ülkede faaliyet gösteren üretim tesisleriyle WhirlpoolCorporation’ın bir parçasıdır.

Türkiye’de ana markası Hotpoint ve Indesit markalarıyla beyaz eşya, küçük ev aletleri ve klima sektöründe faaliyet gösteren şirket, yeni konseptHotpoint mağazası yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor. WhirlpoolCorporation'ın, Manisa'da 1995'ten beri faaliyette olan soğutucu fabrikası ve 2014'te üretime başlayan çamaşır makinesi fabrikası ise son 7 yıldır Ege Bölgesi'nin elektrik-elektronik kategorisinde ihracat rekortmeni. 

Hotpoint ürünleriyle ilgili daha fazla bilgi için bizi aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz;

https://www.facebook.com/HotpointTurkiye/?fref=ts

https://www.instagram.com/hotpointturkiye


Paylaş:

DekorasyonEmlak Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirlik ve Gayrimenkul Geliştirme İlişkisi

Osman Cihad Esen

Alternatif Yatırım Güneş Enerji Santrali

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-02-18 01:45