MediaMarkt depoları boşaltıyor, evleri dolduruyor

MediaMarkt, yoğun talep üzerine “Depoları boşaltıyoruz, stokları eritiyoruz” kampanyasını 26 Şubat tarihine kadar uzatıyor.
MediaMarkt depoları boşaltıyor, evleri dolduruyor

Bir haftaya yakın uzatılan kampanya kapsamında seçili elektrikli süpürgeleri, bulaşık makinaları ve televizyonlarda özel indirimler uygulanıyor.

Cep telefonlarında da indirime giden olan MediaMarkt, “Depoları boşaltıyoruz” kampanyasına ek olarak 10 aya varan taksit avantajı da sunuyor.

MediaMarkt, bir haftaya yakın uzattığı ve seçili ürünlerde yüzde 70’e varan indirimler gerçekleştirdiği “Stokları eritiyoruz, depoları boşaltıyoruz" kampanyası kapsamında her evin temel ihtiyacı olan ürünlerde özel bir indirim fırsatı başlatıyor. 26 Şubat tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de televizyonlarda yüzde 25’e varan indirimlere ek olarak kredi kartına 9 taksit uygulanıyor. Beyaz eşyalarda ise 12 taksit fırsatıyla yüzde 30’a varan indirimler gerçekleşiyor. “Depoları boşaltıyoruz” kampanyasının cazip fırsatlarını yakalamak isteyen müşteriler, aynı zamanda beyaz eşyalarda da sıfır ÖTV avantajından yararlanabilir.

Kampanyanın özel indirimleri, hediyelerle birlikte geliyor

MediaMarkt, “Depoları boşaltıyoruz” kampanyası dahilinde 108 ekran Vestel televizyonu 9 taksit avantajıyla birlikte 2.499 TL’den satışa sunuyor. Beyaz eşyalarda da büyük indirimler gerçekleştiren MediaMarkt’ta Altus marka bulaşık makinası 1.088 TL, yanında Tefal buharlı ütü hediyesi olan Rowenta marka torbasız süpürge ise 2.199 TL.

Cep telefonları da MediaMarkt’ta indirime giriyor

Depoları boşaltıyoruz kampanyası kapsamında indirime giren diğer bir ürün ise Samsung’un J8 telefonu oldu. Tüm cep telefonlarında faizsiz ve masrafsız 10 aya varan taksit avantajı sunan MediaMarkt, Samsung J8 akıllı telefonu 1.649 TL’den satışa sunuyor.

*Stokları boşaltıyoruz kapsamında indirime giren ürünler arasında Vestel TV ve Samsung J8 akıllı telefona uygulanan özel indirimler, 24 Şubat tarihinde son bulacak.


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48