Mutfaklarda Bahar Işıltısı “Fakir Rosie”

Tasarladığı renkli serilerle mutfaklara canlılık ve zarafet getiren Fakir Hausgeräte, yeni çıkardığı Rosie serisi ile baharın ışıltısını yansıtıyor.
Mutfaklarda Bahar Işıltısı “Fakir Rosie”

Bahar mevsimiyle birlikte yüzünü göstermeye başlayan güneşin ışıltısı ve enerjisi içimizi ısıtırken mutfaklara da canlılık getiriyor. Nesillerdir elektrikli ev aletleriyle hayatı kolaylaştıran Fakir Hausgeräte’nin yeni serisi Rosie, mutfaklarda şık ve fonksiyonel alternatifler sunuyor.  Baharın en romantik çiçeklerinden gülün zarif pembesi ve altının ışıltısını yansıtan Rosie serisinde bulunan; Kaave Türk Kahvesi Makinesi, Sierra El Mikseri, Trex Dual Cam Hazneli Doğrayıcı, Lucca Blender Seti, Goldie Su Isıtıcısı, Temper Çay Makinesi ve Gravis Izgara & Tost Makinesi mutfaktaki en büyük yardımcılarınız oluyor.

KAAVE ile Mis Gibi Türk Kahveleri

Fakir Kaave ile hazırlayacağı bir fincan kahvenin, kırk yıl değil bir ömür hatırı vardır. Cezvede pişirme yöntemi esasına dayanan ve aynı lezzetin yakalanması amacıyla tasarlanan Fakir Kaave, taşmayı önleyen patentli Luminasense teknolojisi ile geliştirildi. Tek seferde 4 fincan kahve kapasitesi ve ergonomik cezve ağzı sayesinde her fincana eşit köpük dağıtabiliyor.

Maharetli Lucca

Kadınların mutfaktaki en büyük yardımcısı Fakir Lucca Blender Seti, 1000 watt gücünde olup, ergonomik tasarımıyla çırpma, doğrama, karıştırma gibi pek çok işin üstesinden kolaylıkla geliyor.

Mutfağınızın Hamaratı Sierra

Fakir Sierra El Mikseri, 4 farklı hız kademesi, turbo fonksiyonu, 2 adet paslanmaz çelik çırpma aparatı, 2 adet paslanmaz çelik yoğurma aparatı olan Sierra, aksesuar saklama kutusuyla satışa sunuluyor. Maharetli Sierra mükemmel hamur işleri ve tatlılar yapmanızı kolaylaştırıyor.

En Zor İşleri Kolaylaştıran Trex Dual

Fakir Trex Dual, yemek yapmayı keyifli hale getiriyor. Trex Dual cam hazneli doğrayıcı, 500 ml kapasitesi ve çıkarılabilen 2 adet paslanmaz çelik bıçağıyla sert cisimleri kolaylıkla doğramaya yarıyor.

 

Çay Tutkunlarına Temper

1,1 L demlik kapasiteli Fakir Temper Çay Makinesi, mis gibi kokulu ve aromalı çaylar demlerken, sohbetlerinizdeki en büyük eşlikçiniz oluyor. Paslanmaz çelik çay süzgeçli Temper, çayseverlerin vazgeçilmezi oluyor.

Gravis ile Evde Izgara Keyfi

Yüksek performanslı, pratik Gravis Izgara & Tost Makinesi, geniş ızgara yüzeyi ile ister doyurucu tostlar yapmanıza ister lezzetli etler pişirerek evde ızgara keyfi yapmanıza olanak veriyor. 

Şık ve Fonksiyonel Goldie

1,7 L kapasiteli Goldie Su Isıtıcısı, paslanmaz çelik gövdesiyle bitki çayları ve kahvelerinizi hazırlarken en büyük yardımcınız oluyor. Ayrıca retro tasarımıyla da mutfağınıza şıklık katıyor.

Ayrıntılı Bilgi: www.fakir.com.tr


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48