Sağlık Sitesi|FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
banner

İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR

Sahra Yemek Odası; Lezzeti keyfe dönüştürür…

Özel koleksiyonlarıyla mobilya sektörüne yeni bir soluk getiren ve loft kavramını başarıyla tasarımlarına yansıtan Loda Mobilya, sektördeki ilerleyişini sürdürüyor.
Mail At
Sahra Yemek Odası;  Lezzeti keyfe dönüştürür…

Keyifli anların mimarı olma mottosuyla hareket eden Loda, Sahra Yemek Odasını kullanıcıları ile buluşturuyor.

Beyaz her ortama yakışır…

Sosyalleşmek için en önemli alanlar olan yemek odaları, tüm ailenin bir araya gelerek günlük stresten uzaklaştığı, evimizin en özel köşeleridir. Özenle dekore edilmiş bir yemek odası ile kendinizi daha özel hissedebilirsiniz.

Loda Mobilya, Sahra Yemek Odasını ruhunuzun ihtiyaç duyduğu tüm ögeleri kurgulayarak sizlere sunuyor. Beyaz renk kullanımı, ortamda ferah bir görünüm oluştururken, masif ahşapla kombine edilmesi ise doğanın yansımalarını, evlerinize taşıyor.

Masa, sandalye ve konsoldan oluşan takım, ergonomik bir kullanım sağlarken geniş kapasiteli saklama alanları sayesinde, en nadide yemek takımlarınızı muhafaza etmenize yardımcı oluyor.

www.lodamobilya.com.tr

GROHE Red, tek dokunuşla anında kaynar su sağlıyor

Ebeveynlere gönül rahatlığı sağlayan elektronik çocuk kilidine sahip GROHE Red, mükemmel yalıtım ve ‘tatil’ modu ile enerji maliyetlerini düşürüyor, ihtiyacın üzerinde doldurulan su ısıtıcılarının yol açtığı su israfına son veriyor. GROHE Red, tek dokunuşla anında kaynar su sağlıyor

GROHE, tüketicilerin su ile ilgili her türlü ihtiyacını karşılamak için inovatif çözümler sunmayı sürdürüyor. Tek düğmeye dokunarak anında kaynar su sağlayan GROHE Red çay yapmak, yemek pişirme sürecini hızlandırmak, hazır içecekler, çorbalar ve diğer gıdalar için veya tencere ve tavaları çalkalamak için anında 100 dereceye ısıtılmış su sağlayarak mutfakta büyük kolaylık ve tasarruf sağlıyor.

Yeni GROHE Red, açıklama gerektirmeyen iki simgenin yer aldığı ve kullanımı son derece kolay yeni şık kumanda koluyla tek dokunuşla çalışıyor. Ayrıca, kumanda kolunda yer alan akıllı çocuk kilidi sayesinde çocukların kaynar sudan etkilenmesini de önlüyor. Tamamen yalıtılan ve asla rahatsızlık verici sıcaklıklara ulaşmayan çıkış ucuna kullanıcılar için de güvenli kullanım sunuyor.

A Sınıfı Enerji Verimliliği için Avrupa standartlarına uygun olan GROHE Red, kendi türü içinde bir “tatil” modu içeren tek mutfak sistemi olma özelliğini de taşıyor. Kazanın içindeki maksimum su sıcaklığı 60 derece ile sınırlandırılarak enerji maliyetleri azaltılıyor. Bu özellik, GROHE’nin birinci önceliği olarak takip ettiği sürdürülebilirlik taahhüdünü de yansıtıyor.

Her mutfak için doğru GROHE Red

GROHE Red’in birçok çeşidi bulunuyor böylece farklı kullanıcı taleplerinin ve ihtiyaçlarının karşılanması da mümkün oluyor. Dört litrelik kapasitesi ile küçük aileler için ideal olan orta boyutlu kazan, en dar lavabo altlarına bile sığıyor. Büyük boyutlu kazan ise, ofis ve daha büyük evlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede. Her iki kazan da, yüksek kaliteli titanyumdan yapılan su haznesi ile korozyona son derece dayanıklı. Her GROHE Red başlangıç setinde bulunan filtre, sistemi kirece ve kirliliğe karşı korumasının yanı sıra suyun tadını da iyileştiriyor. Bu filtrelerin, yerel su şebekesinin koşulları doğrultusunda seçilen beş farklı çeşidi bulunuyor.

Yeni GROHE Red, eşsiz incelikteki tasarımı ve farklı görünüm çeşitliliği ile hemen her mutfak dekoruna mükemmel şekilde uyum sağlıyor. Geleneksel bir eviye bataryası gibi karışık soğuk ve sıcak su akıtmanıza da imkan veren Duo modellerinin yanı sıra, sadece kaynar su tedarik eden iki Mono modeli de bulunuyor. Mono modelleri, GROHE Blue Home veya eski mutfak bataryasının yanında kullanım için ideal.


Geleceğin şeflerinden 23 Nisan’a özel lezzetler

Mutfakların vazgeçilmez markası Emsan, bu 23 Nisan’da çocuklarıyla farklı bir aktivite yapmak isteyenlerin karşısına Griss Hard Stone Muffin Kek Kalıbı ile çıkıyor.Geleceğin şeflerinden 23 Nisan’a özel lezzetler

Çocukların vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan muffinleri pofuduk olarak pişiren Griss Hard Stone Muffin Kek Kalıbı, çocukların 23

Nisan neşesini ebeveynleriyle birlikte yaşamasını sağlıyor.Geleceğimizi emanet edeceğimiz miniklerimizin en sevdiği lezzetler arasında yer alan muffinler, bu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Emsan’ın Griss Hard

Stone Muffin Kek Kalıbı ile hayat buluyor.Çocukların 23 Nisan neşesini ebeveynleriyle birlikte yaşamasını sağlayan ve mutfaklarda enfes bir tat hazırlamayı kolaylaştıran Griss Hard Stone Muffin Kek Kalıbı,mutfakların vazgeçilmez bir parçası oluyor. Yanmaz yapışmaz kaplaması, kolay çizilmez yüzeyi, leke tutmayan ve renk değiştirmeyen iç kaplaması ve üstün yapışmaz özelliğiyle, miniklerin sevdiği lezzetleri ustalıkla şekle döken Griss Hard Stone Muffin

Kek Kalıbı, ideal bir fırın kabı olarak büyük beğeni topluyor.Emsan, şık ve özel tasarımıyla kullanıcısına kolay kullanım ve temizleme imkanı sunduğu Griss Hard Stone Muffin Kek Kalıbı ile tüm çocukların 23 Nisan coşkusuna

ortak oluyor.

Emsan Griss Hard Stone Muffin Kalıbı: 85 TL


Küçük Mutfaklarınızı Daha Kullanışlı Hale Getirmek İçin İpuçları

Birçok mutfağın ortak sorunu dolap azlığı ya da var olan dolapların yetersiz olmasıdırKüçük Mutfaklarınızı Daha Kullanışlı Hale Getirmek İçin İpuçları

Birçok mutfağın ortak sorunu dolap azlığı ya da var olan dolapların yetersiz olmasıdır. Küçük mutfak dolaplarınızı daha verimli kullanmak için ipuçlarını sizler için derledik.

1.Derin dolaplarınızı bölmelere ayırabilirsiniz

Bazı mutfak dolaplarının içinde yalnızca bir adet raf vardır, bazılarında ise hiç yoktur. Mutfak dolabınızı daha verimli bir şekilde düzenlemek için yapmanız gereken ilk iş, dolabın içine kullanma amacınıza uygun şekilde raflar yerleştirmek olmalıdır. Mesela yüksek kavanozlar veya şişeler için yüksek bölmeler, bardaklar ya da baharatlıklar içinse daha alçak bölmeler tercih edilebilir.

2.Portatif raflar ve bölmelerden faydalanabilirsiniz

Portatif raflar, küçük mutfak dolaplarının en büyük kurtarıcılarındandır. Dolabınızı dilediğiniz zaman istediğiniz kadar bölmeye ayırmanızı sağlar. Daha geniş bölmeli bir dolaba ihtiyacınız olduğunda ise rafları sökerek dolabınızı rafsız olarak da kullanabilirsiniz. Tıpkı portatif raflar gibi taşınabilir küçük bölmeler de kocaman dolaplarınıza küçücük mutfak aletlerinizi düzenli bir şekilde yerleştirmenizi sağlayabilir. Mesela çatal, bıçak, çay kaşıkları ya da daha küçük mutfak aletlerinizi bu bölmelere koyabilirsiniz.

3.Kapakları kullanabilirsiniz

Dolap kapakları sandığınız gibi yalnızca dolabın içini gizleyen nesneler değildir. Yapı marketlerde bulabileceğiniz metal askılıklar ve çubuklar gibi basit malzemelerle dolap kapaklarını da kullanılabilir alanlara dönüştürebilirsiniz. Bildiğiniz gibi tencere kapakları mutfak dolaplarımızda fazlaca yer kaplayan ve karmaşaya sebebiyet veren eşyalardır. Dolabınızın kapağına tencere kapaklarını yerleştirerek daha düzenli bir dolap haline dönüştürebilirsiniz. Yalnızca tencere kapağı da değil, tabak ya da havlu gibi mutfak eşyalarınızı da dolap kapaklarına koyabilirsiniz.

4.Dolapların tavanları kullanılmaya müsait

Tıpkı dolap kapakları gibi dolap tavanları da sandığınız gibi kullanışsız değil aksine daha da kullanılabilir alanlardır. Yapmanız gereken yalnızca dolabınıza farklı bir açıdan bakabilmek ve yapı marketlerden edinebileceğiniz aparatlar alıp dolabınızın tavanına monte etmek. Mesela barlarda olduğu gibi kadehlerinizi dolabınızın tavanına asabilirsiniz. Böylelikle hem farklı hem de kullanışlı bir dolap kazanmış olursunuz.

5.Köşe dolaplarını da verimli kullanabilirsiniz

Köşe dolapları, küçük mutfaklarda belki de en sinir bozan dolaplardır. Birbirine 90 derecelik açıla yerleştirilmiş dolap kapakları ile bu alan derin ama ulaşılması zor bir bölmedir. Bu geniş alanı verimli kullanmanıza olanak sağlayan özel sistemler sayesinde dolabın içine yerleştirdiğiniz mutfak gereçlerine kolaylıkla ulaşabilir ve köşe dolaplarını da kullanışlı bir alan olarak kullanabilirsiniz.

6.Lavabo altındaki dolapları değerlendirebilirsiniz

Lavabonuzun altında kalan dolaplar genellikle temizlik malzemeleri gibi ürünler için kullanılır. Mutfağınızın bu bölümünü değerlendirirken evyenin hemen altına yerleştireceğiniz bir metal çubuğa temizlik spreylerinizi asabilirsiniz. Çöp kutunuzu da saklayabileceğiniz bu dolaplara plastik kutular ya da gözler yerleştirerek temizlik malzemelerinize düzenli ve temiz bir alan yaratabilirsiniz.


Karaca Unique İle İhtişamlı Sofralara İlham Veriyor

İncinin doğallığını sofralarınıza getiren Karaca’nın estetik arayan kadınlar için tasarladığı Unique, Fine Pearl’ün benzersiz zarafetini özenle sergiliyor. Karaca Unique İle İhtişamlı Sofralara İlham Veriyor

Sofralarında şıklıktan vazgeçemeyen kadınların tercihi Karaca, muhteşem renk ve desenlere sahip Unique Yemek Takımı ile misafirlerinize eşsiz bir yemek deneyimi sunuyor.

Kelebeğin narin kanatlarından ilham alan Unique, Karaca’nın ihtişamını yansıtmasının yanı sıra estetik hatlarıyla sofralarınızda zarafetin sembolü oluyor. En özel davetlerde özenle sergilemeniz için tasarlanan Fine Pearl’ün yeni incisi, 86 parçadan oluşuyor.

İnsanların sevdikleriyle paylaşmaktan keyif aldığı anlara eşlik eden Karaca, Unique ile incinin zarifliğini ve enerjisini size sunuyor. Gerçek inci kullanılarak üretilen yemek takımı Unique, siz de sevdiklerinizle paylaşın diye sofralarınıza konuk oluyor.


Somfy Motorlu Pergola Çözümleri, Yaz Boyu Verandada Gölge Keyfi…

Yazın verandanızda, pergolanızın altında oturup içeceğinizi yudumlayarak günün tadını çıkarmak gibisi yok.  Somfy Motorlu Pergola Çözümleri, Yaz Boyu Verandada Gölge Keyfi…

Üstelik şimdi ev otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy’nin motorlu pergola çözümleriyle keyfinize yüksek konfor da eşlik ediyor.

Yazın özellikle güneşli günlerde tek ihtiyacınız olan, verandanızda gönlünüzce zaman geçirmenizi sağlayacak serin bir gölge… İşte bunun için pergolalar en ideal çözüm. Alanında lider Fransız markası Somfy, pergolaları teknolojiyle tanıştıran çözümleriyle yaz keyfinize konfor katıyor. Somfy’nin motorlu pergola sistemleri, uzaktan kumandanızın sadece tek düğmesine basarak ihtiyaç duyduğunuz kadar gölgeye sahip olmanızı sağlıyor. Sistem sayesinde gölgelikler, gölge ve güneş ışığını idare etmek için istediğiniz kadar iniyor, açılıyor ve gerektiğinde ayarlanıyor. Somfy motorlu pergola sistemleri, mükemmel ve yumuşak kapanış özelliği ile mekanizma ve kumaşın ömrünü uzatıyor. Motorlu pergolanızın kumaş gerginliği, bozulmadan uzun süre konumunu koruyor. Ürün çekici tasarımı ile dikkat çekerken pergolanızın kumaş cinsine bağlı olarak da yağmurlu havalarda atık suyun akıp gitmesine yardımcı oluyor. Hem sisteme bir engel takıldığında hem de pergolanızın kumaşı tam gergin konuma geldiğinde motor duruyor ve sisteminizi tamamen koruyor.

Sıcak bir atmosfer yaratmak istediğinizde; ışık kısma sistemli aydınlatma alıcısı, pergola veya bahçenizdeki aydınlatma seviyesini kontrol etmenize olanak sağlıyor. Ayrıca veranda ve iç mekan mobilyalarınızı UV ışınlarının zararlarından otomatik olarak korumak isterseniz, kablosuz güneş sensörü seçeneği de kolaylıkla pergola ya da bina cephenize monte oluyor. Dilerseniz, Tahoma box kurulumu ile pergolanızı diğer Somfy ürünleri ile birlikte kumanda etmeniz, evinizi bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefondan yönetebilmeniz de mümkün oluyor.  Yazın verandanızda, pergolanızın altında oturup içeceğinizi yudumlayarak günün tadını çıkarmak gibisi yok.
EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttı

Yüksek Mimar Müge Turgay Karamuk
mugeturgay@mugeturgaymimarlık.com

Bir Mimar Açısından Kentsel Dönüşümyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ