Sağlık Sitesi|FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
banner

İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR

Samsung 10 Yıl Motor Garantili Yeni Çamaşır Makinesini Tanıttı

Samsung’un Dijital İnverter Motor teknolojisine sahip yeni çamaşır makinesi WF90F5EGX4W/AH modeli, 10 yıl motor garantisi sayesinde yıllarca sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve enerji tüketimini düşürüyor. Yeni WF90F5EGX4W/AH, inovatif yıkama performansının yanında Crystal Gloss dış tasarımıyla da göz dolduruyor.
Mail At
Samsung 10 Yıl Motor Garantili  Yeni Çamaşır Makinesini Tanıttı

Samsung Electronics’in yeni çamaşır makinesi modeli WF90F5EGX4W/AH Dijital İnverter Motor ile yüksek verimli bir performans sunuyor. Fırçasız yapısı sayesinde motorun sürtünme olmadan yüksek etkinlikte çalışmasını sağlayan 10 yıl motor garantili Dijital İnverter Motor teknolojisi, makinenin yıllarca sorunsuz bir şekilde çalışmasını destekliyor ve enerji tüketimini düşürüyor.

Enerji verimliliğini optimize etmek için tasarlanan WF90F5EGX4W/AH çamaşır makinesi, yüksek enerji verimliliği sağlarken gürültü oranını ciddi ölçüde azaltıyor ve oldukça sessiz çalışıyor. A+++ enerji performansı, 9 kg yıkama kapasitesi ve maksimum 1400 devir hızı ile öne çıkan WF90F5EGX4W/AH çamaşır makinesi aynı zamanda elmas kazanı, seramik rezistansı, voltaj kontrolü, otomatik yük dağıtım sistemi, gecikmeli bitir, smart check özellikleri ve suda bekletme fonksiyonu ile farklılaşıyor.

WF90F5EGX4W/AH modeli, yüksek yıkama performansının yanı sıra dış tasarımı ile dikkat çekiyor. Transparan ve kristal gibi parlayan kapağı, programlama ekranı ve düğmesi; makineye estetik ve elegan bir görünüm kazandırıyor. Cep telefonuna yüklenebilen Samsung Smart Check uygulaması ile makinenin verdiği uyarılar cep telefonundan kontrol edilebiliyor.

WF90F5EGX4W/AH çamaşır makinesi 2049 TL ve kampanyalı olarak 1799 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla piyasaya sunuldu.

LG TWINWash Türkiye’de satışta!

TWINWash ile aynı anda 2 farklı çamaşır makinesi bir arada. Özellikle büyük aileler ya da çamaşırlarını diğer aile bireylerinin çamaşırları e ile karıştırmak istemeyenler için dizayn edilen TWINWash, diğer rakiplerine hiç benzemiyor. LG TWINWash Türkiye’de satışta!

LG TWINWash aslında 2 farklı çamaşır makinesinin birleşiminden oluşuyor. Üstte yer alan ana makine 17 kg yıkama ve 10 kg kurutma kapasitesine sahip. Altta yer alan ve mini makine olarak adlandırılan çamaşır makinesi ise 3.5 kg yıkama kapasitesine sahip. Aslında genel olarak baktığımız zaman TwinWash 20.5 kg’lık kapasite ile Türkiye’nin ev tipi kategorisinde en büyük yıkama kapasitesine sahip çamaşır makinesi.

Fiyat olarak data rakiplerinden ayrılan TWINWash,

7.999 TL fiyat etiketiyle piyasaya çıkıyor.  fiyata sahip. Türkiye’nin en pahalı ve en kaliteli çamaşır makinesini mağazalarda arayanlar ve arama motorlarında o siteden bu siteye göç edip bakıp duraunlar için artık durulma vakti geldi. 2 çamaşır makinesinin bu eşsiz teknolojide bu fiyatta yer alması bu açıdan baktığımız zaman oldukça uygun görünüyor.

Ev işlerini kolaylaştırmak isteyen hanımlara ve hanım dırdırından bir nebze olsun nefes almak isteyenler beylere, TWINWash teknolojisinden az da olsa bahsetmek gerekirse öncelikli olarak TurboWash 2.0 sayesinde ön tarafta bulunan ikili püskürtme ünitesi ile kıyafetlere doğrudan konsantre deterjan karışımı püskürtülüyor. Kazanın üst tarafındaki yüksek basınçlı püskürtme üniteleri tarafından yüksek devirli programlarda püskürtülen su partikülleri sayesinde çok daha hızlı bir durulama süreci sağlanıyor. Bu sayede pamuklu program 30 dakikadan daha fazla bir süre kısaltılmış oluyor. TurboSteam™ teknolojisi yeni nesil kurutma makinelerinin performansına seviye atlatıyor. TurboSteam™ özelliği ile kurutma evresinde kıyafetlere püskürtülen sıcak buhar sayesinde kurutmama veya aşırı kurutma sorunu ortadan kalkıyor, kıyafetlerin çekmesi engelleniyor ve kırışıklıkları açılıyor.

Tüm bunlardan ayrı olarak en beğendiğim özellik ise NFC Tag OnWi-Fi özelliği. Kullanıcıların Yünlü, Bebek Bakımı veya Soğuk Yıkama gibi yeni yıkama programlarını akıllı telefonları ile makinelerine indirmelerini sağlıyor. Smart Diagnosis/Akıllı Teşhis özelliği ise size servis çağırmadan önce cihazınızın sorununu akıllı telefonunuz vasıtasıyla öğrenebilme imkânı sunuyor.


Mobilya Almayı Düşünenlere Alfemo’dan Dev Fırsat

Türkiye’nin lider mobilya markalarından Alfemo, yeni kampanyası ile mobilya satın almayı planlayanlara büyük bir fırsat sunuyor. Mobilya Almayı Düşünenlere Alfemo’dan Dev Fırsat

Alfemo’nun 1 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak kampanyası kapsamında ilk ürüne %25, ikinci ürüne ise net %50 indirim sunuluyor.

Alfemo’nun 30 Eylül 2017 tarihine kadar sürecek olan kampanyası hakkında bilgi veren Alfemo Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Ahmet Dinler, kampanyanın mobilya almak isteyenlere büyük avantajlar sağladığını dile getirerek “Alfemo kalitesi ve güvencesi ile herkesin tarzını yansıtabileceği mobilya koleksiyonlarımızı yeni kampanyamız ile cazip fiyatlarla tüketicilerimize sunuyoruz. Üstelik 30 Eylül’e kadar devam edecek olan dev kampanyamıza %10’luk KDV indirimi de eklendiğinde benzersiz bir fırsatın kapıları açılıyor. Gönül rahatlığı ile mobilya almak ve uzun yıllar mutlulukla kullanmak isteyen herkesi en yakın Alfemo Mağazası’nda benzersiz indirimlerle bekliyoruz” diyor.

Alfemo’nun ilk ürüne %25, ikinci ürüne net %50 indirim sunduğu kampanyası, yatak odalarından yemek odalarına, yaşam ünitelerinden köşe takımlarına ve aksesuarlara kadar tüm ürün gruplarını kapsıyor. Ayrıca Alfemo Yatak Merkezi’nde yer alan tüm yatak, baza, başlık ve uyku tekstili ürünleri de aynı kampanya kapsamında ve yine %10 KDV indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.

En yakın Alfemo mağazasını öğrenmek ve ürünleri incelemek için www.alfemo.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Legrand ile enerji tüketiminde tasarruf ve optimizasyon

Enerji tasarrufu ve düşük güç tüketimi için tasarlanmış yapılarda aydınlatma yönetimi, perde ve priz kontrolünün yanı sıra iklimlendirme alanlarında çözümler sunan KNX ile Legrand; kullanıcılarına optimum seviyede enerji tasarrufuyla buluşturuyor.Legrand ile enerji tüketiminde tasarruf ve optimizasyon

Bina ve yapılarda elektrik altyapı uzmanlığıyla binalara yeni nesil çözümler sunan Legrand, KNX aydınlatma yönetim sistemleri ile takipçilerini kontrol, güvenlik ve tasarrufla buluşturuyor.

Optimum enerji tasarrufu

Enerji tüketiminde tasarruf ve optimizasyon sağlayan Legrand, KNX ürünleri ile; enerji tasarrufu ve düşük güç tüketimi için geliştirilmiş yapılarda aydınlatma yönetimi, perde kontrolü, priz kontrolü ve iklimlendirme alanlarında çözümler sunuyor. Legrand KNX çözümleri, yüksek performansı sayesinde ticari yapılarda bina yönetim sistemlerine entegrasyon gibi özel isteklere kolaylıkla yanıt verebiliyor. KNX ile müşterilerine optimum esnek ve birbiriyle konuşabilen bir sistem sunan Legrand, enerji izleme ve yönetimi çözümleri ‘Smart Grid Ready’ Akıllı Şebeke Yönetimi'ne uygun olarak tasarladı. Bu sayede Legrand, yapım aşamasından tamamlanma aşamasına kadar olan tüm prosedürlerde verimli tüketim ve yönetim çözümleri sağlıyor.

Kolaylık ve konfor

Legrand KNX çözümleri aydınlatma ürünlerinde tüm yük tiplerini yönetebiliyor. Aynı zamanda aydınlatma yönetimiyle KNX, gün ışığı algılama sensörleri, dimleme ve senaryolarla günlük yaşamı kolaylaştırdığı gibi yaşam alanlarına özel çözümler de sunuyor. Ayrıca basit bir programlama ile Legrand KNX çözümleri, konfigürasyona ve senaryolara olanak sağladığı için kullanıcıların zaman tasarrufu yapmalarını ve yaşam konforunu arttırmayı sağlıyor.

Daha fazla bilgi için www.legrand.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 


Somfy İle Evinizin Isısını Ayarlayın, Konfor Ve Enerji Tasarrufu Sağlayın…

Yazın özellikle camlardan giren güneş ışınları yaşam alanlarının ısısını artırıyor. Bu da klimaların daha yüksek ayarda çalışması ve daha fazla enerji kullanımı anlamına geliyor.  Somfy İle Evinizin Isısını Ayarlayın,  Konfor Ve Enerji Tasarrufu Sağlayın…

Akıllı ev sistemlerinin ve motorlu uygulamaların dünyaca ünlü markası Somfy, şimdi iç ortam sıcaklık sensörleri ile bu duruma pratik bir çözüm sunuyor. Bu sayede ortam ısısı arttığında perde ve panjurlarınız otomatik olarak kapanarak size konfor ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Somfy iç ortam sıcaklık sensörleri ile yaşam alanlarının ısısı siz hiçbir çaba sarf etmeden en konforlu seviye için ayarlanıyor. Konfor ve enerji tasarrufu avantajlarından yararlanmak için iç ortam sıcaklık sensörleri vantuz yardımıyla istediğiniz yere yerleştirilebiliyor.  Örneğin bir tane pencere camına, bir tane de pencere çerçevesi veya masa için konumlandırma yapılabiliyor. Bu sayede güneş ışığına ve montajcı tarafından önceden ayarlanmış eşiğe bağlı olarak motorlu uygulamaları otomatik olarak indiriyor veya kaldırıyor. Herhangi bir kablolamaya ihtiyaç duyulmaması da bir diğer avantaj olarak öne çıkıyor.

Ayrıca; Somfy akıllı ev sistemi ile evde değilken bile sadece basit bir dokunuşla evinizdeki perde, panjur ve tente gibi motorlu ekipmanları açıp kapatmanız mümkün. Bu sayede istediğinizde sıcaklık sensörü ayarlarınızı beklemeden kendiniz de evinize müdahale edebiliyor ve hayatınıza daha fazla konfor katabiliyorsunuz.

www.somfy.com.tr


Loda, mobilyada büyük fırsat hareketini başlatıyor!

Çağdaş mobilya anlayışının en önemli temsilcilerinden olan ve sahip olduğu yüksek gustoyla ilham veren tasarımlara imza atan Loda, mobilyada indirim hareketliliği başlıyor. Loda, mobilyada büyük fırsat hareketini başlatıyor!

Tüm ürün gruplarında geçerli % 15+ %10 indirim ile evlerde değişim rüzgarları estirecek olan Loda, en özel koleksiyonlarla yaşam alanlarında farklı bir atmosferin kapılarını aralıyor.

%15+%10 indirim fırsatıyla evinize Loda dokunuşu…

Çarpıcı tasarımları cesur ve yenilikçi çizgilerle birleştiren Loda Mobilya; yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile evinizde mutlu yaşam alanları oluşturmak ilkesiyle çalışıyor. Modern, minimalist ve çizgi üstü konseptlerle hayat verdiği tasarımlarla Loda, %15+10’luk indirim ile avantajlı bir alışveriş fırsatı sunuyor.

Rotamız, hayalleriniz!

Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak, indirimle ilgili olarak “ Loda Mobilya olarak bir evden çok bir yaşam alanı yaratmak için çalışıyor ve yatırımlar yapıyoruz. Büyüyen hedeflerimize büyüyen mağaza ağımız eşlik ederken rotamızı, hayallerinizle belirliyoruz. Tam da bu sebeple mobilyada indirim hareketi başlattık. Tek bir amacımız var; ilham veren tasarımlarla evlerdeki değişimin bir parçası olmak” dedi.

‘Doğal ve en kaliteli malzemeler, iddialı tasarımlar, minimalist ve özgür bir tavır’ felsefesiyle yola çıkan Loda, tasarım anlayışına kattığı yeniliklerle mobilyada trendleri belirlemeye devam ediyor. Sunduğu indirim fırsatlarıyla Loda mobilya, sizleri değişimin bir parçası olmaya çağırıyor.
EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttı

Yüksek Mimar Müge Turgay Karamuk
mugeturgay@mugeturgaymimarlık.com

Bir Mimar Açısından Kentsel Dönüşümyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ