SAY, Seramik Fuarı'nda Boy Gösteriyor

Şirket, 1999 yılından beri faliyet gösteriyor.
SAY, Seramik Fuarı'nda  Boy Gösteriyor

1999 yılında faaliyetlerine başlayan, her geçen gün de adından söz ettiren ve büyüme hedefleri doğrultusunda ilerleyen SAY, Fransa’da gerçekleştirilen Batimat Paris 2017-International Building Exhibition fuarında boy gösteriyor.

06 – 10 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Seramik - Yapı fuarının önemli katılımcılarından olan SAY, binlerce çeşit ürünün stokta ve teslimata hazır olmasının yanı sıra güçlü yurtdışı ilişkileriyle güven içinde tedarikçilik konusunda üstlenilen sorumluluğu, hızlı ve istikrarlı teslimat ilkeleri ile sektörün liderliğini sürdürüyor. SAY’ın fuardaki standına yoğun ilgi olduğu gözlenirken Fransa Ticaret Müşaviri ve Lyon Ticaret Ateşesi’nin yanı sıra TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) ve İDDMİB (İSTANBUL DEMİR VE DEMİR DIŞI METALLER İHRACATÇILARI BİRLİĞİ ) yönetim kurulu üyeleri SAY’ın standını ziyaret edenler arasında yer aldı.

Alanında İlk ve Tek Entegre Tesisiyle Sektöründe Öncü!

2016 yılında Hadımköy’deki 11.000m2’lik yeni yerine taşınarak çelik, plastik, alüminyum profil ve yer süzgeçlerinin üretimini eş zamanlı olarak tek çatı altında üreten SAY, Türkiye’de sektörünün ilk ve tek entegre tesisine sahiptir ve bu alandaki üretimine hızla devam etmektedir.

İhracatını balkan ve İskandinav ülkeleri, Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney Afrika ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere birçok ülke ve kuruluşa başarılı bir şekilde gerçekleştiren SAY, ISO 9001-CE-TSE kalite belgeleri ile hem üretim hem de yönetim sistemlerini güvence altında tutmaktadır.

“Ülkemizin Bayrağını dalgalandırmak bize ilham veriyor”

Batimat Paris 2017 fuarı ile ilgili görüşlerini belirten SAY Genel Müdürü Ahmet Bekiroğlu, ülkemizin bayrağını Avrupa’nın ve birçok ülkenin önemli merkezlerinde dalgalandırmanın heyecanını yaşadıklarını belirtirken, bu tür fuarlara katılımlarının devam edeceğini belirtti. Hedefleri doğrultusunda yatırımlarını ve Ar-Ge çalışmalarını sürdüreceklerini ifade eden Bekiroğlu,  her geçen gün büyüdüklerini ve bu büyümenin ülkemizin ekonomisine sağlayacağı faydayı çok önemsediklerini sözlerine ekledi.


Paylaş:

Dekorasyon


Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Enerji Nedir? Enerji Kaynakları Nasıl Sınıflandırılır?
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-11-12 13:13