Signify, 2019 Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi’nde Endüstri Lideri oldu

Aydınlatmada dünya lideri olan Signify 2019 Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi'nin (DJSI) Elektrik Bileşen ve Ekipmanları kategorisinde Endüstri Lideri statüsüne ulaştı.
Signify, 2019 Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi’nde Endüstri Lideri oldu

Aydınlatma alanında dünya lideri olan Signify (Euronext: LIGHT) bugün, 2019 Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi'nin (DJSI) Elektrik Bileşen ve Ekipmanları kategorisinde Endüstri Lideri statüsüne ulaştığını açıkladı. Genel puanımız olan 100 üzerinden 88, işimizin her alanında sürdürülebilir önlemleri uygulama noktasında kaydettiğimiz ilerlemeyi gösteriyor. Bağımsız bir şirket olduğundan beri Signify üst üste üçüncü yıldır Endüstri Lideri seçiliyor ve listeye giriyor.

 

Signify CEO'su Eric Rondolat, “Şirketimizin hedefleri açısından merkezi bir yere sahip sürdürülebilirlik konusunda kaydettiğimiz ilerleme nedeniyle üst üste üç yıldır ekiplerimizin takdir edilmesinden dolayı gurur duyuyoruz” dedi: “Sergilediğimiz liderlik ve dünyanın karşı karşıya kaldığı zorluklarla mücadeleye katkımız nedeniyle seçilmemiz bizim için çok değerli. Ancak, daha fazla çaba sarf edilmesi gerektiğine inanıyoruz; buradan tüm iş ve devlet liderlerini bu yöndeki çabalarını artırmaya ve sürdürülebilirlik faaliyetlerini hızlandırmaya davet ediyorum.”

 

DJSI yıllık değerlendirmesinde, Signify'ın, sürdürülebilir operasyon ve sürdürülebilir gelire odaklanan ‘Daha Aydınlık Yaşamlar ve Daha İyi Bir Dünya’ programının bir parçası olan 2020 yılı taahhüdüne yönelik kaydettiği güçlü ilerlemenin altını çizdi. Söz konusu programın bir parçası olarak, Signify 2020'de karbon nötr hale gelme taahhüdünde bulundu ve bu yönde ciddi mesafe kaydetti. Şirket, 2018 boyunca karbon ayakizini %49 azalttı, tüm elektrik gereksinimlerinin %89'unda yenilenebilir elektrik kullandı ve gelirlerinin %79'unu enerji tasarruflu ürün, sistem ve hizmetlerden elde etti. Kalite, Yenilik Yönetimi, Çevresel Raporlama, Operasyonel Eko-Verimlilik ve İşgücü Uygulamaları Göstergeleri kategorilerinde Signify en yüksek puanı (100/100) aldı.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48