Tekzen Sonbahar Kampanyaları Başladı

Tekzen Sonbahar Kampanyaları Başladı

Tekzen, sonbaharın gelmesi ile birlikte evinde daha çok zaman geçirmek isteyenlere yeni fırsatlar sunuyor. Geçtiğimiz sezonda ‘Sen yeter ki iste’ sloganıyla gerçekleştirdiği ve büyük ilgi gören imaj kampanyalarının ardından Tekzen, bu yıl da aynı sloganla yola devam ediyor.

“Her şey bir gün eskir” ana fikriyle, tüketicilere kendi yaşamlarından tanıdık gelecek anları samimi, esprili ve eğlenceli bir dille ekrana taşıyan filmlerde, evini yenilemek isteyenler için, “Evin Tekzen’le değişir, yenilenir, güzelleşir” mesajı veriliyor. Tüketiciler Tekzen mağazalarına ve www.tekzencom.tr internet sitesine davet ediliyor.

Tekzen Şirketler Grubu içerisinde yer alan Viem Ajans tarafından hazırlanan yeni kampanya, mobilya, bahçe, banyo, aydınlatma ve iklimlendirme gibi farklı kategorilerden oluşan filmlerden oluşuyor.

 

Sonbahara yeni kampanyalar ile girdik

Tekzen Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya yeni kampanyaya ilişkin;

“Sonbaharla birlikte evlerde daha çok zaman geçirilmeye başlandı. Evlerin yenilenmesi kışa hazırlık süreçlerinde yeni ihtiyaçlar ortaya çıkartıyor. Perakende sektörünün sezonsal çıkışa geçtiği bu dönemde, sonbahar için hazırladığımız kampanyayla evlerini yenilemek isteyenlerin tüm ihtiyaçlarını Türkiye’nin 54 ilinde yer alan mağazalarımızda ve internet satış sitemiz tekzen.com.tr’de bulabileceklerini hatırlatmak istedik.

Ev geliştirme perakendesinin öncüsü Tekzen, 22 yıllık tecrübesiyle, süratli büyümesine devam ederken sadık müşteri kitlesine de tutarlı, dürüst ve yer eden mesajlar vermek istiyor. 100 % yerli sermayemiz ile memleketimizden kazandığımızı yine memleketimize katma değer ve istihdam olarak döndürüyoruz. Yatırımlarımızda en zorlu zamanlarda bile ödün vermiyoruz, bu imaj kampanyası da marka stratejimizin bir ürünü.” diye konuştu.


Paylaş:

Dekorasyon


En Çok Aranan Projeler
Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Gayrimenkul Projelerinde Suyun Tasarruflu Kullanılması Neden Çok Önemli?

Osman Cihad Esen

Alternatif Yatırım Güneş Enerji Santrali

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-03-20 08:00