Tepe Home’dan yeni evleneceklere bahar müjdesi

Tepe Home, fırsat ürünleri paketi ile baharda evleneceklere çok avantajlı bir alışveriş imkânı sunuyor.
Tepe Home’dan yeni evleneceklere bahar müjdesi

30 Nisan’a kadar geçerli olacak kampanyada; Lucca Köşe Koltuk, Theresa Yemek Odası ve Theresa Yatak Odası takımları, toplam 73.016 TL yerine, 28.999 TL etiketle satılıyor. Çiftler, Tepe Home kalitesi ile evlerini baştan aşağı konfor ve zarafetle dekore ediyor.

Tepe Home, sunduğu bahar fırsatı ile baharın büyüsü ve güzelliğini evlere taşıyor. Yeni bir evde, yeni bir hayata adım atmaya hazırlanan çiftler, birlikte keyifle ve zevkle kullanacakları, şıklığı konfor ile birleştiren ürün seçeneklerini, şimdi Tepe Home’dan çok özel fiyatlara satın alabiliyor. Tepe Home koleksiyonunda yer alan Lucca Köşe Koltuk, Theresa Yemek Odası ve Theresa Yatak Odası takımları, 30 Nisan’a kadar toplam 73.016 TL yerine, sadece 28.999 TL’ye satışa sunuluyor. Evlerinde baştan sona bir bütünlük, konfor ve zarafet yakalamak isteyen çiftler, kampanyadan Nisan sonuna kadar yararlanabiliyor.

Fırsat ürünleri grubunda yer alan Lucca Köşe Koltuk; şehir evleri için tasarlanmış modern çizgileriyle dikkat çekiyor. Yerden yüksek olan metal ayakları, şehirli görünümünü destekliyor. Ayrı olarak kullanılan tekli pufu, oturma alanlarında dilenildiği yerde kullanılarak, özgürce hareket etmenize olanak tanıyor. Farklı renklerdeki kumaş seçenekleriyle her evle bütünleşebilen Lucca Köşe Koltuk, tasarımıyla aydınlık ve ferah mekânlar yaratılmasında etkin rol oynuyor.

Uzun ve keyif dolu yemek sohbetleri için düşünülmüş Theresa Yemek Odası Takımı; kırık beyaz ve gri tonların kombini ile ferahlık ve huzuru, yemek odalarına taşıyor. Konsol, yemek masası ve sandalyelerden oluşan takım, ideal ölçüleriyle tüm şehir evlerine uyum sağlarken, kavisli hatlarıyla bulunduğu mekânın atmosferine yumuşaklık katıyor. Açılıp büyüyebilen yemek masası, konfor ve kullanım kolaylığını beraberinde getiriyor.

Grubun, genç çiftlerin çok beğeneceği bir diğer ürünü olan Theresa Yatak Odası Takımı ise evlerin en özel yaşam alanı olan yatak odalarına, yalın, modern ve bir o kadar sıcak tasarımıyla damga vuruyor. Beyazın aydınlık, zinde ve huzur veren enerjisini tüm mekâna yayan takım, güne mutlu ve canlı uyanmanın en güzel nedeni oluyor. Kavisli yumuşak çizgileri ve ahşap detayları, şehirli evlerle ahenk içinde bütünleşirken, doğanın içtenliği ve sıcaklığını da yatak odalarına taşıyor. Geniş bir şifonyer, şifonyer aynası, komodin, gardırop ve karyoladan oluşan Theresa Yatak Odası, tüm bu özellikleriyle konfor, kalite ve estetiği bir arada sunuyor.

Zarif tasarımları ve kullanım rahatlığıyla, şehir hayatına çok yakışan Lucca Köşe Koltuk,Theresa Yatak Odası ve Theresa Yemek Odası grubu, 30 Nisan’a kadar geçerli fırsat paketine özel  fiyatıyla da evlilik hazırlığı yapanlara bahar müjdesi veriyor.

Yarattığı mekânlarla, hayattaki mutlu anların sayısını çoğaltan Tepe Home, bu çok özel fırsattan ve Tepe Home’un zengin ürün seçeneklerinden yararlanmak için, çiftleri mağazalarına davet ediyor.

 


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48