www.tekzen.com.tr’den Yeni Yıl Kampanyası

Yepyeni umutlar ve sevinçlerle yeni yılı karşılamaya hazırlanırken www.tekzen.com.tr sevdiklerinize seçeceğiniz hediye alternatiflerinde çeşitli kampanyalar düzenliyor.
www.tekzen.com.tr’den Yeni Yıl Kampanyası

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen yeni yılda www.tekzen.com.tr üzerinden düzenlediği özel bir kampanya ile tüketicilere yeni yıl fırsatları sunuyor. Yeni yılda da kullanıcılarının mutluluğunu taçlandırmak için yepyeni ürünlerini en uygun fiyatla satışa sunuyor.

Tekzen.com.tr yeni yıl kampanyasında;

Zucci marka ürünlerinden 100TL'lik alışveriş yapanlara 3'lü popcorn kovası hediye edilirken, Tekzen.com.tr 2018’i sağlık ve esenlikle karşılayabilmek ve yılboyu sağlıklı beslenme alışkanlığımızı pekiştirmek üzere Tefal Cam Sürahili Blender'ı 259TL'den satışa sunuyor.

Yemeklerinizin lezzetine lezzet katacak tencere setleri 59,90 TL’den, sevdiklerinizle birlikte kalabalık sofralar kuracağınız masa sandalye setleri 1.514,72 TL’den, keyifle çaylarınızı yudumlayacağınız çay takımları 21,99 TL’den, gecenizi de gündüzünüz kadar güzel kılacak her bütçeye uygun aydınlatmalar Tekzen'in online alışveriş sitesi tekzen.com.tr’den alınabiliyor.

Yine www.tekzen.com.tr üzerinden, epilasyon cihazlarından saç kurutma makinelerine, tıraş makinelerinden zayıflamaya yardımcı ürünlere kadar uzanan geniş yelpazedeki bakım ürünü çeşitleri ise sadece 11,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

 


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirliğin Sanata Dönüşmesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-01-09 11:25