Bostancı Deluxe Fiyatları Belli Oldu

Daire fiyatları 850 bin TL' den başlıyor.
Bostancı Deluxe Fiyatları Belli Oldu

Bugüne kadar Türkiye’nin farklı bölgelerinde binin üzerinde konutu hayata geçiren Yapıen İnşaat, bu alandaki 25 yıllık tecrübesini İstanbul’a taşıyor. Yapıen İnşaat, İstanbul’un gözde semtlerinden Bostancı'da inşa ettiği yeni projesi‘Bostancı Deluxe'de, lansman öncesi satışlarla konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Yüksek kazanç fırsatı sunan ‘Bostancı Deluxe’, lansmana sayılı günler kala özel fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

2 bin 200 metrekare üzerine 15 katlı tek blok olarak inşa edilecek olan ‘Bostancı Deluxe'de;1+1 dubleks, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleksolmak üzere 61 konut yer alıyor.11'inci kattan itibaren Adalar ve deniz manzarasına sahip daireler, lansmana özel metrekaresi 7 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 5 peşinat ve 120 aya kadar vade imkanıyla sunulan projede daire fiyatları ise 850 bin TL’den başlıyor.

Lansman için geri sayım başladı

Projesinin yüzde 70’ini yeşil alana ayıran ‘Bostancı Deluxe’, modern mimarisi ve dizaynı ile bölgenin göz bebeği olmaya hazırlanıyor. Rekor sayılabilecek bir sürede Mart 2018'de teslim edilmesi planlanan projeyle ilgili bilgi veren Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Celal Koçer,‘Bostancı Deluxe’ün eşsiz özelliklerle donatıldığını söyledi.

‘Bostancı Deluxe’ün, İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Bostancı’nın büyük konsept projelerinden biri olduğunu anlatan Koçer, projenin sosyal donatılarıyla fark yaratacağını ifade etti.

‘Bostancı Deluxe'de ön satışların sürdüğünü belirten Koçer, “Projeye daha şimdiden büyük bir ilginin olduğunu söyleyebiliriz. Ön satışa yönelik avantajlı fiyatlar lansmana kadar devam edecek” dedi. ‘Bostancı Deluxe'ü Ekim ayı son haftasında lansmana çıkaracaklarını belirten Koçer, lansmana özel fiyat avantajlarının kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu dile getirdi.

25 yıllık bilgi birikimini İstanbul’a taşıdı

Bugüne kadar binin üzerinde konut ürettiklerini kaydeden Koçer, Türkiye’nin birçok şehrinde edindikleri deneyimlerini ‘Bostancı Deluxe’ ile İstanbul'a taşıdıklarını belirtti. İnşaat sektöründeki 25 yıllık tecrübesini Bostancı Deluxe ile taçlandırdıklarını ifade eden Koçer, “Bölgenin en prestijli ve avantajlı projesini inşa etmek için buradayız” dedi.

Lokasyonuyla da dikkat çeken ‘Bostancı Deluxe’,Bostancı İskelesi'ne 5 dakika mesafede bulunmasının yanı sıra merkezi noktalara yakınlığıyla da öne çıkıyor. Ulaşım aksları üzerinde yer alan proje, metro istasyonuna ve minibüs yoluna 2 dakika, E-5 karayoluna ise 3 dakika mesafe yer alıyor.


Paylaş:

Emlak Gündemi


en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Reklam

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-09-10 17:25