Brooklyn Dream’in hafriyat çalışmalarına başladı

Fikirtepe’de Hayaller Brooklyn Dream’de Gerçek Olacak
Brooklyn Dream’in hafriyat çalışmalarına başladı

Pana Yapı, Fikirtepe’de prestijli markaların yer alacağı alışveriş ve yeme – içme alanlarından oluşacak bulvarda konumlanan Brooklyn Dream projesinin çalışmalarına başladı. Hafriyatı gerçekleştirilen Brooklyn Dream projesinin yaklaşık 650 konut ve 35 ticari alandan oluşması hedefleniyor. Projenin en dikkat çeken özelliği ise sunacağı sosyal imkanlar. Bu kapsamda projede; yeme – içme alanlardan, mağazalara, farklı sporlara imkan tanıyacak tesislerden, çocuk oyun alanlarına kadar birçok farklı sosyal seçenek yer alacak.

Pana Yapı, Fikirtepe’de hayalleri gerçeğe dönüştürecek Brooklyn projelerine hız verdi. Geçtiğimiz günlerde Brooklyn Life’ın temellerini atan Pana Yapı; konforlu ve keyifli bir yaşamın kapılarını aralayacak projesi Brooklyn Dream’in hafriyat çalışmalarına başladı.

160 bin kişinin yaşamasının planlandığı Fikirtepe’de; Barselona La Rambla’dan ve New York Park Avenue’den esinlenerek hayata geçirilecek 1 km uzunluğundaki alışveriş bulvarı üzerinde yer alacak Brooklyn Dream, şehrin merkezinde kozmopolit hayatı sevenlerin adresi olacak.

Yaklaşık 650 adet konut, 35 adet ticari alan kapsaması planlanan Brooklyn Dream’de her ihtiyaca uygun 60 m2 ile 220 m2 arsında değişen büyüklüklerde daireler yer alacak. Brooklyn Dream, ev sahiplerine, yatırımcılarına sunduğu ve evlerinden uzaklaşmalarına gerek kalmayacak sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Brooklyn Dream’de yerini alan ev sahipleri, projenin Bağdat Caddesi’nin yeni rakibi konumundaki alışveriş caddesinin merkezindeki ayrıcalıklı konumu sayesinde sevdikleriyle keyifli zamanlar geçirebilecek. Ferah ve modern sosyal olanaklara sahip projede ayrıca; fitness, sauna center, yoga – pilates, kapalı yüzme havuzu, bowling salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cafe, müzik stüdyosu, playstation odası ve toplantı odaları yer alıyor.

Marmaray bağlantısı ile Kartal veya Taksim’e yarım saat uzaklıkta bulunan proje, yapımı süren ve Zeytinburnu’nu Fikirtepe’ye bağlayan Avrasya Tüneli’nin de giriş ve çıkış noktasında konumlanıyor. Pana Yapı; ayrıcalıklı ‘Brooklyn’ serisine ‘Brooklyn Park’, ‘Brooklyn Life’ ve ‘Brooklyn Dream’in ardından ‘Brooklyn City’ ile devam edecek.


Paylaş:

Emlak Gündemi