Konut Projelerinde Farklı Fikirler Kazanıyor

2017'deki konut projelerine Farklı Fikirler damgasını vurdu.
Konut Projelerinde Farklı Fikirler Kazanıyor

Modern şehirleşmenin gereği her geçen yıl sayıları artan konut projelerinde 2017’nin kazananları “farklı fikirler” sunanlar oldu.

Başkent’in inşaat sektöründeki öncü firmalarından YP İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Osman Cem Çankaya, bu yıl ülke ekonomisindeki iç ve dış kaynaklı iniş çıkışlar nedeniyle inşaat sektörünün oldukça sıkıntılı süreç geçirdiğini kaydetti.

Konut projelerinin umutla beklediği yıl sonu satışlarında da, dövizdeki dalgalanmaların, alıcıların kararlarında zorluk yarattığını belirten Çankaya, buna karşın “fark yaratanların” süreçten kazançla çıkmayı başardığını ifade etti.

Osman Cem Çankaya, her işte olduğu gibi inşaat sektöründe de sıradanlıktan kurtulan, talebi araştırıp ona göre çözüm sunanların büyüme süreçlerini devam ettirebildiklerini vurgulayarak, şunları söyledi:

“Artık ev sahibi olmak isteyenler seçtikleri projelerin farklılıklarına önem vermeye başladı. Detaylar her geçen yıl daha da önem kazanıyor. Konutun kayıp alanlarının minimize edilmiş olmasının, projenin lokasyon değerinin, peyzajının ve sosyal donatı alanlarının alıcılara mutlu bir yaşam sunması, hatta, büyük alanlı dairelerin yatak odalarının her birinde kendisine ait banyo ve wc bulunması artık olmazsa olmaz hale geldi. Buna ek olarak yaşamı kolaylaştıracak, farklı fikirler istiyorlar. Koordinat Çayyolu projemizde kurguladığımız iki ayrı örnek daire bile bizi çok sayıda projeden farklı duruma getirdi. Kullanılan malzemede, kat planlarında küçük ama yaşam konforunu artıran detaylar satışlarımıza da yansıdı. Aynı şekilde Çankaya’daki Nefis Çankaya Evleri’nde de fark yaratan çalışmalarımızın karşılığını bu yıl içinde aldık. Tek tip projelerin devri kapanıyor. Gelecek daha çok düşünen, müşteri isteklerini çok daha iyi irdeleyen ve kaliteden taviz vermeyenlerin olacak.”

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

Emlak Gündemi


Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Enerji Nedir? Enerji Kaynakları Nasıl Sınıflandırılır?
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-11-12 13:17