Mavişehir’de ‘değerli yaşam’ın adresi LiViN’iZMiR

Mavişehir’de ‘değerli yaşam’ın adresi LiViN’iZMiR

Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından Cengiz İnşaat’ın sektördeki 41 yıllık birikimi ve deneyimiyle ‘ilk markalı’ konut projesi LiViN’iZMiR, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bahar şenliği ile kutladı.

Bölgenin en özel ve iddialı projelerinden biri olan LiViN’iZMiR’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bahar şenliği ile kutlandı. Mavişehir’de seçkin ve değerli bir yaşamın yeni adresi LİVİN İZMİR’in satış ofisinde bahar ile hayat bulan göz alıcı yeşil çimlerin üstünde gerçekleştirilen Bahar Şenliği’nde hem çocuklar hem de büyükler doyasıya eğlendi. Çocuklara özel bir festival havasında gerçekleştirilen şenlikte çocuklar kendilerine özel hazırlanan farklı oyun alanları ve animasyonlarla eğlenirken, yetişkinler de sokak tatlarına canlı müziğin eşlik ettiği şenliğin tadını çıkarttılar. Ilık bahar havasına deniz esintisinin eşlik ettiği şenlikte edilen keyifli sohbetlerin yanı sıra projeye de ilgi yoğundu. Şenliğe katılanlar LİVİN’İZMİR satış ofisinden ayrıca projeye ilişkin bilgi aldılar, örnek daireleri gezme fırsatı yakaladılar.  

Lokasyonu, sunduğu sosyal imkanlar, yeşil alanlar ve yüksek kaliteli malzeme seçimiyle dikkat çeken İzmir’in gözde lokasyonu Mavişehir’de, 35 bin metrekarelik arsa üzerinde 366 konut ve 33 ticari üniteden oluşan LiViN’iZMiR projesinde 1+1’den 5+2’ye kadar değişen konut tipleri yer alıyor. Projede, 31 kat olarak inşa edilen ve muhteşem Körfez manzarasına hâkim dikey yaşam sunan ikonik binası ve 3 ila 7 arasında değişen katlarda inşa edilen, ferah peyzaj manzarası bulunan yatay yaşam imkanı sunan 7 adet konut bloğu bulunuyor. LiViN’iZMiR’de 1+1 daireler 950 bin TL’den, 2+1 daireler 1 milyon 600 bin TL’den, 3+1 daireler ise 2 milyon 250 bin TL’den başlıyor.

LiViN’iZMiR’in öne çıkan bir özelliği, uluslararası faaliyet gösteren 10 Design firması ile İzmir’in değerli unsurlarını projeye uyarlayan güçlü yerel firmalardan Epig Mimarlık’ın projeyi birlikte tasarlaması. Uluslararası yüksek standartlar projeye yansıtılırken, yerli mimarlık firması da İzmir’e özgü güzellikleri projeye ekledi. 4000 yıllık Ege kültürü ile modern dünyanın ihtiyaçlarının harmanlandığı projede, konut mimarisine yeni bir soluk getirildi.

Bölgenin Yeni Cazibe Merkezi LiViN’CADDE

Mavişehir’de yaşayanlara ve yaşamayı arzu edenlere seçkin bir adres sunacak olan LiViN’iZMiR bünyesinde, Caher Dudayey Bulvarı üzerinde tasarlanan LiViN’CADDE mağazaları yer alıyor. LiViN’CADDE’de ideal alışveriş karması sunmak üzere hazırlık çalışmaları devam ediyor. LiViN’CADDE’nin hem bölge için yeni bir cazibe merkezi hem de Mavişehir’de yaşayanlar için keyifli bir buluşma noktası olması amaçlanıyor.

Projede otoparkların tamamının yer altına alınmasıyla yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları ve farklı dinlenme noktalarıyla oluşturulan yeşil alanlarla proje 28 bin metrekare peyzaj alanına sahip.

Türkiye’de bir ilk: Değerli Yaşam Merkezi

LiViN’iZMİR ayrıca Türkiye’nin ilk Değerli Yaşam Merkezi’ni bünyesinde bulunduruyor.

Değerli Yaşam Merkezi, LiViN’iZMiR markasının İyilik, Estetik, Düşünce, Üretkenlik ve Beraberlik olarak sıralanan 5 temel değerini yansıtıyor. LiViN’iZMiR sakinlerini gün boyu birlikte olmaya teşvik eden, proje değerlerini gündelik yaşama taşıyan bu sosyal alan, modern amfisiyle buluşma ve kişisel gelişim etkinliklerine ev sahipliği yapacak. Gençler büyük bir ortak masada birlikte çalışabilme, ‘Düşünce Köşesi’nde yaratıcı fikirlerini görselleştirme imkanına kavuşacak. ‘İyilik Odası’nda ise sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunulması planlanıyor. LiViN’iZMiR sakinleri ayrıca yaptıkları yardımların nasıl değer bulduğunu sergi alanında görebilme fırsatı yakalayacaklar.

 

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

Emlak Gündemi
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48