Univa Kasım Kampanyası Başladı

Öğrenci evi projesinde yeni kampanya başlatıldı.
Univa Kasım Kampanyası Başladı

Türkiye’de bir ilke imza atarak gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemin kapılarını aralayan Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, yatırımcılara kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Kasım ayına özel bir kampanya hazırlayan Univa, yatırımcılara yüzde 10 peşin ve 50 ay vadeyle 1.644 TL’lik taksitlerle öğrenci evi sahibi olma imkânı sunuyor. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, “Türkiye’de alternatif gayrimenkul sektörünün öncüsü konumundayız. Bu konumumuz birçok sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Yatırımcılara ödeme seçeneklerinde de kolaylıklar sunuyoruz. Bu kapsamda ayda 1.644 TL gibi düşük taksitlerle öğrenci evi sahibi olma imkânı sunuyoruz” dedi.

Türkiye’de bir ilke öncülük ederek inşaat sektöründe yeni bir yatırım modelini hayata geçiren Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, yeni kampanyasıyla yatırımcı olmanın şartlarını adeta yeniden düzenliyor. Bu kapsamda Univa yeni kampanyasıyla; Kocaeli ve Düzce’de yer alan projelerinde yüzde 10 peşin ve 50 ay vadeyle 1.644 TL’lik taksitlerle öğrenci evi sahibi olma imkânı sunuyor.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, Sakarya, Kocaeli ve Düzce’deki Univa projelerinin alternatif gayrimenkul sektöründe birçok ilke öncülük ettiğini vurguladı. Yatırımcılara; projelerdeki avantajların yanı sıra alım konusunda da birçok kolaylık sunmayı hedeflediklerini anlatan Karayel, “Univa, daha düşük birikimlere sahip olan kişilere de yatırımcı olma fırsatı sunuyor. Kampanyamız ile ayda 1.644 TL gibi düşük taksitler ile kira öder gibi öğrenci evi sahibi olabilme imkânı sağlıyoruz” diye konuştu. Kampanya çerçevesinde ilk 12 ayda yüzde 30, ilk 24 ayın sonunda da yüzde 30’luk ara ödemelerin bulunduğunu aktaran Karayel, böylece Univa Düzce projesinde 274 bin TL’ye, Univa Kocaeli projesinde de 365 bin TL’ye öğrenci evi satın alma imkânı getirildiğini aktardı.

Yüzde 65 fiyat artışı!

Karayel, 2.424 yatak kapasitesiyle “Tek Çatı Altında Dünyanın En Büyük Öğrenci Evi” projesi olma özelliğine sahip Univa Sakarya’da öğrenci evlerinin satışının tamamlandığını belirterek, 786 yatak kapasiteli Univa Kocaeli ve 1.701 yatak kapasiteli Univa Düzce projelerinde ise satışların devam ettiğini aktardı. Kocaeli ve Düzce’deki projelerin 8 yılda amortisman, 5 yıl kira garantisi ve yüzde 65 fiyat artışı gibi avantajları da beraberinde getirdiğinin altını çizen Karayel, tapu teslimlerinin hemen gerçekleştirildiği Univa Öğrenci Evleri’nde peşin ödeme halinde de cazip indirim fırsatlarının sunulduğunu belirtti.


Paylaş:

Emlak Gündemi
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48