Acity Alışveriş Merkezi, Yenilenen Yüzüyle Ziyaretçilerine Kapılarını Açtı!

Acity'de Yeni Dönem
Acity Alışveriş Merkezi, Yenilenen Yüzüyle Ziyaretçilerine Kapılarını Açtı!

Türkiye’de büyük ölçekli alışveriş merkezi projelerinin geliştirilmesi, planlanması, gerçekleştirilmesi, kiralanması ve yönetimi alanında hizmet vererek başarılı projelere imza atan ECE Türkiye tarafından yönetilmekte olan Acity Alışveriş Merkezi’nin genişleme projesi tamamlandı.

 

Acity Alışveriş Merkezi, 12 aylık inşaatın ardından büyüyen yüzü ve yeni kimliği ile 6 Mart 2014’te kapılarını ziyaretçilerine açtı. Hayata geçirilen genişleme projesi ile kiralanabilir alanı 25.000 m2’den 39.000 m2’ye çıkan Acity’de, beş kat üzerinde 170 mağaza, restoran ve kafeler, terası da olan bir yeme-içme alanı ile eğlence üniteleri yer alıyor. Alışveriş Merkezi, 2.700 araçlık park yeri kapasitesine sahip. A1 Grup, toplam yatırım hacmi 175 milyon ABD Doları olan Alışveriş Merkezi’nin yatırımcısı ve sahibi. Alışveriş Merkezi’nin kiralaması ve uzun dönemli yönetimi, Temmuz 2013’ten bu yana ECE Türkiye tarafından yürütülüyor.

 

Gerçekleştirilen büyüme projesi ile Acity’nin kiracı karması da moda, ev tekstili ve eğlence branşlarında yeni markalarla güçlendirildi.  Acity, Bimeks Teknoport, Beymen Business, Boyner, Derimod, Dreampark, English Home, Koton, LC Waikiki, Marks & Spencer, Network, Occasion, Tekzen Yapı Market, Watsons ve YKM gibi 170 ulusal ve uluslararası markayı aynı çatı altında toplayarak ziyaretçilerine geniş bir yelpazede hizmet sunuyor.

ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, “Türkiye’de birinci ve ikinci jenerasyon alışveriş merkezlerinin büyütülmesi ve yenilenmesi alanlarında büyük bir potansiyel görüyoruz. 2008 yılında açılmış olan Acity, Ankara’da sadık bir müşteri kitlesine sahip çok başarılı bir alışveriş merkezi. Genişleme projesinin tamamlanması ile Acity’nin, değişen pazar şartlarına, müşterilerimizin gelişen talep ve ihtiyaçlarına cevap verebilmesi sağlanmış oldu” dedi.

Ankara’nın hızla gelişen bölgesi olan ve şehrin batı  aksında yer alan Acity Alışveriş Merkezi’nin çekim alanında yaklaşık 3,4 milyon kişi yaşıyor. Acity’nin şehrin ana arterlerinden İstanbul Yolu üzerindeki konumu ve toplu taşıma olanakları, ziyaretçilerin alışveriş merkezine anayoldan doğrudan giriş yaparak rahatlıkla ulaşabilmelerine olanak sağlıyor. 


Paylaş:

HABERLER