Adanus Park'tan Yeni Yıl Kampanyası:60 Ay 0 Faiz

Çukurova Gayrimenkul Adanus Park projesinde Yeni Yıl öncesinde “ 60 Ay Sıfır Faiz Fırsatı ile Yeni Yılı Yeni Evinizde Karşılayın“ sloganıyla çok özel bir kampanya başlattı.
Adanus Park'tan Yeni Yıl Kampanyası:60 Ay 0 Faiz

Çukurova Gayrimenkul;  geçmiş dönemde Adanuspark ta  ev sahibi olma imkanı yakalayamayan yada fırsatı kaçıran müşterilerine  yeni bir olanak sunuyor. Tüm daire seçeneklerinde;  60 ay Sıfır Faiz imkanı ile ev sahibi olma fırsatı sağlanıyor.

Proje hakkında detaylı bilgi için tıklayın!

Sadece Aralık ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanyada ev alanlar projede hayat başladığı için Yeni Yılı Yeni Evlerinde ve Yeni Komşuları ile Karşılama  olanağına sahip olacaklar.

Yalnızca 180 seçkin ailenin yaşayacağı  AdanusPark ta;   Yatırımcılara da  yaşamın   başlaması ve  kredilendirmelerde  hemen kiralamaya uygun olması nedeniyle   evin  kendini ödemesi ile ilgili destek sağlanmış oluyor.  

Çukurova Gayrimenkul,   1993’den beri Adana ve Mersin'de 19 kaliteli ve lüks konut projesi teslim etti. Yirminci  projesi olan  AdanusPark ın  farkını ve kalitesini proje tamamlanmış ve yaşam başlamış olduğu için örnek daireler dışında da görmek mümkün.

Kalite standartları çok yüksek!

TAGO Mimarlık’tan Gökhan Aktan Altuğ ile Tatsuya Yamamoto imzasını taşıyan AdanusPark,  10 bin metrekare üzerine inşa edildi.

Tüm dairelerde ;  Vitra , Geberit, Franke, Rehau, Dortek, Lineadecor  gibi seçkin markalara yer verildi. Ayrıca ısı ve ses yalıtımı için Ytong uygulanırken,  her daire arasında oluşturulan 110 cm lik galeri boşlukları ile daireler arasında ses izalasyonu   maksimum seviyeye getirildi.

Klimadan , Çöp öğütücüsüne , yerden ısınma sisteminden, giyinme odasına kadar çok özel detayların yer  verildiği projenin %84 ü yeşil alana ayrıldı.

Üstün inşaat kalitesiyle, tüm detayların düşünüldüğü projede ,  Daire pencerelerinin  kesintisiz cam kullanımlı ferah cepheleri , deniz ve adalar manzarası, ,açık yüzme havuzu, fitness center, çocuk yüzme havuzu , basketbol sahası, çocuk parkları, yürüyüş yolları, cafe lounge alanı ve snack barı ile seçkin ailelerini ağırlamak  üzere  yaşam başladı…

Adanus  Park ,  2012 Şubat ayında açılacak Metro istasyonuna  200 mt yürüme mesafesinde olup, İstanbul’un Maslak, Levent, Atatürk Havalimanı, Avcılar gibi bölgelerine  Avrupa standartlarında yolculuk edilebilecek.

Yakın zamanda hayata geçecek  olan Adliye Sarayına ise 2 dakika mesafedeki sitede,  Tem bağlantı yolu ile E-5'e cepheli bağlantı aksları birleşim noktasındaki evinizden;   Sabiha Gökçen havaalanı   15 dk,   Kartal  sahil yolu 7 dakika ,   Bağdat caddesi  20 dk.  Kozyatağı  E-5 10dk,  Levent sadece 30 dk. Mesafede.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05