Adanuspark'ta 30 Bin TL Bayram İndirimi!

Adanus Park yaşamın başlaması ile birlikte başlattığı kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. “ SIFIR PEŞİNAT, 30.000.-TL YE VARAN EKSTRA İNDİRiMLER”
Adanuspark'ta 30 Bin TL Bayram İndirimi!

Kampanya Bayram boyunca Adanuspark ziyaretçilerine özel banka kredili satışlarda  SIFIR PEŞİNAT  imkanı sunarken,  tamamı   peşin ödemelerde ise  30.000.- TL ye VARAN EKSTRA İNDİRİMLER   sağlayacak.

AdanusPark ın ; Muhteşem deniz ve adalar manzarasında  yaşamak isteyen  Ev sahiplerini,  Satış ofisi  Bayramda da ağırlamaya  devam ediyor.

Bayramın 2. Gününden itibaren hizmet vermeye devam edecek olan AdanusPark Satış Ofisi,  Bayrama özel olarak sadece 4 günlük bayram süresince  “SIFIR PEŞİNAT, 30.000.-TL YE VARAN EKSTRA İNDİRiMLER ile ev sahibi olmak isteyen ailelere bayramı yeni evinde karşılama olanağı sunacak..

AdanusPark  ; geçmiş dönemde peşinat ödemesi yüksek geldiği  yada peşinatı olmadığı için ev sahibi olma imkanı yakalayamayan yada fırsatı kaçıran müşterilerine  yeni bir olanakla Tüm daire seçeneklerinde;  SIFIR PEŞİNAT la   evine aynı gün  taşınma ve  yaşamaya başlama imkanı sunuyor.   % 25  bölümü Kasım  2012 tarihine kadar vadelendirme  yada erteleme  imkanı  sağlanırken %75 lik bölüme  çok özel faiz oranlarıyla Konut Kredisi sağlanıyor.

TAGO Mimarlık’ tan Japon Mimar Tatsuya Yamamoto ile Gökhan Aktan Altuğ imzasını taşıyan projede ; Son Deprem yönetmeliğinin  zorunlu kıldığı standartların çok çok üzerinde inşaat teknikleri ile çalışma yapıldı.  AdanusPark ;  Kayalık zeminine rağmen 10 metre temel derinliği, radya temel ve  perde beton sistemi ile inşa edilirken, statik hesaplar C30 beton ile çözülebilmesine rağmen C35 beton kullanılarak İstanbul un deprem konusunda en güvenli projelerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Adanuspark hem yaşamın başlamış olması, hem de inşaat kalitesi ile Deprem güvenliği konusunda çok özel detayların hassasiyetle yer aldığı bir proje olması nedeniyle oldukça ilgi görüyor. Zemin Etüd Raporlarında , Arazinin kayalık yapısı nedeniyle üç metre temel derinliği ile inşaata başlanabileceğinin ifade edilmesine rağmen  11 ay boyunca süren Kaya Kırma ve Hafriyat çalışmaları sonucunda  10  metre temel derinliği ve Radya Temel, Perde Beton sistemi uygulanarak proje hayata geçirilmiş. Ailelerin çocukları ile beraberce güven içerisinde yaşamasına olanak sağlayacak bu çok özel detaylar satış ofisinde zeminden çıkan kayalarla gösterilerek ,  gelen ziyaretçilere anlatılıyor

Projedeki  tüm dairelerde ;  Vitra , Geberit, Franke, Rehau, Dortek, Lineadecor  gibi seçkin markalara yer verildi.  Ayrıca ısı ve ses yalıtımı için Ytong uygulanırken,  her daire arasında oluşturulan 110 cm lik galeri boşlukları ile daireler arasında ses izolasyonu   maksimum seviyeye getirilmiştir.

Klimadan , Çöp öğütücüsüne , yerden ısınma sisteminden, giyinme odasına kadar çok özel detayların yer  verildiği projenin %84 ü yeşil alana ayrıldı.

Üstün inşaat kalitesiyle, tüm detayların düşünüldüğü projede ,  Daire pencerelerinin  kesintisiz cam kullanımlı ferah cepheleri , deniz ve adalar manzarası, ,açık yüzme havuzu, fitness center, çocuk yüzme havuzu , basketbol sahası, çocuk parkları, yürüyüş yolları, cafe lounge alanı ve snack barı ile seçkin ailelerini ağırlamak  üzere  yaşam başladı…

Adanus  Park ,  2011 sonunda açılacak Metro istasyonuna  200 mt yürüme mesafesinde olup, İstanbul’un Maslak, Levent, Atatürk Havalimanı, Avcılar gibi bölgelerine  Avrupa standartlarında yolculuk edilebilecek.

Yakın zamanda hayata geçecek  olan Adliye Sarayına ise 2 dakika mesafedeki sitede,  Tem bağlantı yolu ile E-5'e cepheli bağlantı aksları birleşim noktasındaki evinizden;   Sabiha Gökçen havaalanı   15 dk,   Kartal  sahil yolu 7 dakika ,   Bağdat caddesi  20 dk.  Kozyatağı  E-5 10dk,  Levent sadece 30 dk. Mesafede.  

Projede ;
1+1     73 m2 daireler         225.000 – 295.000.-TL
2+1     127 m2 daireler        378.000 – 547.000.-TL
3+1     165m2 daireler         521.000 – 657.000.-TL  arasında değişiyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05