Adres Botanik'te Yaşam Başladı

Dumankaya İnşaat’ın Tuzla – Aydınlı’da hayata geçirdiği Adres Botanik’te 286 daire ev sahiplerine teslim edildi.
Adres Botanik'te Yaşam Başladı

Dumankaya İnşaat'ın Anadolu Yakası’nın gelişen bölgelerinden Tuzla – Aydınlı’da yaptığı Adres projelerinin devamı olan Botanik’te tüm daireler sahiplerine teslim edildi. Dumankaya Pusula Yönetim Hizmetleri tarafından gerçekleştirilen ve 29 Şubat’ta başlayan daire teslim töreni 10 Mart’a kadar devam etti. Bu tarihler arasında projedeki 286 daire ev sahiplerine teslim edildi.
 
Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya, “2009′da satışlarına başladığımız Adres Botanik projemizde yaşam başladı. Toplam 286 konutu daha sahiplerine teslim ettik. Bu yıl Adres Botanik projemizle birlikte toplam 2 bin 500 konutu ev sahipleriyle buluşturacağız. Bu açıdan 2012 bizim için çok önemli bir yıl. Bir yandan mevcut konutlarımızı tamamlarken, bir yandan da yeni projeleri hayata geçireceğiz” diye konuştu.
 
Sosyal imkanlârı fazla
Toplam üç blokta 286 daireden oluşan projede 35-36 metrekarelik stüdyo dairelerden başlayarak 56-57 metrekarelik 1+1 daireler ve 77-78 metrekarelik 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede ön satışlarda en küçük daire fiyatları 39 bin TL’den başlamış en büyük daireler ise 103 bin TL’ye satılmıştı. Projedeki daireler küçük metrekare alanlarına rağmen optimum kullanım alanına hitap edecek şekilde tasarlandı. Proje içerisinde her daireye açık otopark alanı, lobi, açık yüzme havuzu, fitness center, 24 saat güvenlik hizmeti, toplantı odası, yönetim odası, internet odası gibi sosyal imkânlar da sunuldu.
 
Athletic-o 10 bin üyeyi hedefliyor
Hem konut sahipleri hem de çevrede yaşayan sporseverlerin üyelik sistemiyle girebildiği Athletic-o Sport Club’ı Ekim 2011 açan Dumankaya, kısa sürede 600′den fazla üyeye ulaştı. Dumankaya Konsept sitesinde açılan kulüp “Sağlıklı Yaşamın Anahtarı” sloganıyla hizmet veriyor. Athletic-o üyelerine stüdyo ses ve ışık sistemi, profesyonel ekipman seçimi, uzman eğitmen kadrosu, grup dersleri gibi hizmetler veriliyor. Kulüpte, hazırlanan farklı paketlerle üyelik alternatiflerinin yanı sıra özel ders imkânları da sunuluyor. Spor akademisi mezunu profesyonel eğitmenler tarafından hamileler ve duruş bozuklukları olanlar için özel pilates reformer, profesyonel sporcular için amaca yönelik özel fonksiyonel antrenman, sedanter ve hareketsiz yaşayan, bel ve sırt ağrıları olan bireyler için özel fitness -yüzme dersleri veriliyor.Dumankaya, bu yıl Dumankaya Trend sitesi, önümüzdeki yıllarda ise İkon, Ritim ve Avrupa Yakasında yer alan Modern Vadi projelerinde açmayı planladığı Athletic-O Sports Club’lar ile toplamda 10 bin üyeyi hedefliyor.

Kaynak : Sabah Emlak

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05