Ak Saray’a Yakın Projeler Yüzde 45 Kazandırdı

Başkent Ankara’da bürokrasinin Beştepe ve çevresine taşınması, çevredeki yerleşim yerlerine de hareket getirdi.
Ak Saray’a Yakın Projeler Yüzde 45 Kazandırdı

Konut algısının da değişmesine paralel marka projelere ev sahipliği yapan bölgelere ilgi fazlalaşırken, konutların değeri kısa sürede arttı.

Anadolu Bulvarı Protokol Caddesi üzerinde bulunan Urankent de kent merkezinden ayrılmadan kaliteli yaşam isteyenlerin tercihi olma ivmesini yükselterek sürdüren o bölgelerden…

Yaklaşık 500 bin metrekarelik bir arsa üzerine kurulan ve 10 binden fazla kişiye ev sahipliği yapan Urankent’in yaklaşık 5 kilometre uzaklıkta bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi sonrası çok daha fazla kişinin ilgisini çektiğini belirten Uransan AŞ Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, “Türkiye’nin farklı bölgelerinde başarılı projeler hayata geçiren Uran Holding’e bağlı Uransan’ın hayata geçirdiği projeler sayesinde kendi ismiyle anılmaya başlayan semt, konut alıcısının son yıllardaki yeni gözdesi. Yaklaşık 20 yıldan bu yana süregelen ilgi, AK Saray’ın da inşa edilmesiyle daha da arttı. Aynı zamanda tamamlandığında Avrupa’nın en büyük tema parkı olacak ANKA Park’a, Ankara’nın en büyük alışveriş merkezlerine ve kent merkezlerine de çok yakın konumdaki Urankent bu özellikleriyle toprak değerini de ciddi ölçüde artırıyor. Urankent’ten konut alan bir kişinin şu an kazancı en az yüzde 45. Bu kazanç artmaya da devam ediyor. Konut sahipleri hem sürekli değerlenen bir bölgede yaşam sürüyor hem de bölgenin avantajlarıyla yaşam standartlarını artırıyor” dedi.

Çelik, bölgedeki 7’nci projelerini hayata geçirme çalışmalarının son hızla devam ettiğinin altını çizerek, şunları söyledi:

“Urankent’te, Urankent 1. Etap Konutları (1164 daire), Prestij (192 daire), Elit Konutları (204 daire), Mirage Bahçe Konutları (202 daire), Royal Plus Konutları (192 daire) ve son olarak Queen Park'ı (213 daire) hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Binlerce kişiyi yılların tecrübesiyle oluşan Uran Holding kalitesi ve konfor anlayışıyla tanıştırdık. Çok yakında yeni projemizle de konfor çıtamızı yükseltmeye devam edeceğiz.”


Paylaş:

Haberler