Akdamar Sky Suit Kartal Projesinin Detayları Açıklandı...

Kartal’ın yükselen yıldızı Akdamar Sky Suit ile gözlerinizi kapattığınızda olmak istediğiniz yerdesiniz. Lüks ve prestijin buluştuğu, şehrin konforunun, doğanın kalbinde yer alacağı projenin temeli atıldı.
Akdamar Sky Suit Kartal Projesinin Detayları Açıklandı...

Modern mimarinin en güzel sembollerinden biri olacak Akdamar Sky Suit, ezber bozan bir yapı felsefesiyle Kartal Yakacık’ın etkileyici siluetinde yer almaya hazırlanıyor. İstanbul’un yeşillikler içindeki lokasyonu Yakacık’ta yükselecek olan Akdamar Sky Suit’i bu kadar farklı kılansa lüks ve ayrıcalıkları en üst düzeyde tutuyor olması.

Keyifli yaşam, şimdi başlıyor

Standartların üstünde, prestijli bir dünyanın kapılarını aralayan Akdamar Sky Suit, 100 milyon TL’lik bir yatırımla 5.200 metrekare alan üzerine konumlanıyor. Tek blok ve yaklaşık 204 daireden oluşacak projede tüm daireler üstün özelliklerle donatılacak. Lüks ve konforu tek bir adreste buluşturacak olan proje, aynı zamanda yaşam ve ticaret merkezi haline dönüşmeyi amaçlıyor. Bu kapsamda dükkan, mağaza ve sosyal donatıların olduğu 210 bağımsız birime yer veren Sky Suit, yüksek yatırım değeriyle de alıcısına önemli avantajlar sağlıyor.

“Hayata değer katan yapılar inşa ediyoruz”

Van’da hayata geçirdikleri projelerle büyük bir başarı yakalayan ve bu başarıyı İstanbul’daki ilk projeleri Akdamar SKY Suit ile taçlandıran MSY Yılmazlar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Selami Taşdemir; “MSY Yılmazlar İnşaat olarak her aşaması ve ayrıntısı incelikle düşünülmüş, tüm süreçleri titizlikle yürütülen bir projeye imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dünya’da yükselen mimari anlayışa uygun olarak inşa edilecek projemiz, estetik ve lüks prensiplerini yeniden tanımlıyor. Kartal’ın elit projeleri arasında gösterilen Akdamar Sky Suit; insan, mutluluk ve standartların üzerinde iyi bir yaşam kavramını merkeze alıyor. Dolayısıyla dairelerimizden, sosyal alanlara kadar tüm birimlerimizde yenilikçi ve prestijli özelliklere yer verdik. Dairelerimiz 1+1’den 3+1’e kadar olup, çağın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanıyor. Geniş ve ferah yaşam alanları yaratma felsefemizin gereği olarak 1+1 dairelerimiz 75 metrekareden, 1+1 loft dairelerimiz ise 113 metrekareden başlıyor. Yüksek güvenlikli daire kapısı, dekoratif ve modern tasarıma sahip iç kapılar, akıllı ev otomasyon sistemi, ankastre cihazlar ile dairelerimizi ayrıcalıklı kılıyoruz. Daire özelliklerinin dışında Akdamar Sky Suit, eşsiz Adalar manzarası, komşusu Aydos Ormanları, mükemmel konumu ve yükselen yatırım değeriyle de çevresinde hayat bulan projelerden sıyrılmayı başarıyor. Bu başarının arkasındaki temel argüman ise ülkemizin en özel noktalarından biri olan Akdamar adasının eşsiz kodlarıdır. Biz MSY Yılmazlar İnşaat olarak Akdamar adasının ruhunu, güzelliğini ve birleştirici gücünü, bu projemizde olduğu gibi bundan sonra da imza atacağımız projelerde rehber kabul edecek ve sektörümüzün lider markalarından biri olması için çalışacağız” dedi.

Evinizin penceresi doğanın ihtişamına açılıyor

Marmara denizinin ufkuna bakan bir koruluğa komşu olmak ister misiniz? Öyleyse tabiatın en özel köşelerinden birinde yeriniz hazır… Yeşil ve mavinin buluştuğu eşsiz bir konumda yer alan Akdamar Sky Suit, doğanın büyüleyici atmosferini ve masalsı portresini gözler önüne seriyor. İstanbul’un ilham veren güzelliğinin merkezinde yer alan Sky Suit,  Aydos Ormanlarının yer aldığı bir doğa harikasına da ev sahipliği yapıyor.  Çevre hassasiyetiyle toplam arsa alanının %75’ini peyzaj alanlara ayıran Akdamar Sky Suit’de gökyüzünün mavilikleri, doğanın yeşiline karışıyor. Anadolu Yakası’nda yükselen yapılar arasında en çok yeşil alana sahip projelerin başında gelen Sky Suit, tabiatın kalbinde şehrin keşmekeşini geride bırakıyor.

Zengin sosyal donatılar ile bir yaşam alanından çok daha fazlası…

Yeşil ve mavinin göz alıcı armonisini sunan Akdamar Sky Suit, zengin sosyal aktivite alanlarıyla bir konuttan çok, bir yaşam tarzı vadediyor. Farklı bir konseptte hayat bulan projede; açık yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark alanları, spor sahaları, fitness salonları, hamam, sauna ve buhar banyosu, çocuk aktivite alanlarına kadar birçok sosyal donatı yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra keyfi, evinde yaşamak isteyenler için hazırlanan kişisel barbekü alanlarının yer aldığı geniş teraslar ile değişen konut beklentilerine cevap vermeyi amaçlıyor.

Tüm ulaşım olanaklarına hakim bir noktada

Modern olduğu kadar doğal, şehrin içinde olduğu kadar aynı zamanda dışında… Kartal’da birinci sınıf yapı olarak yükselen proje, ulaşım ağıyla çevrili bir konumda bulunuyor. Metro ve E5’e 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika mesafe yer alıyor. Üstelik en önemli bağlantı yolları ve limanlara olan yakınlığıyla da avantajlı bir lokasyonda konumlanan Akdamar Sky Suit, tüm bu özellikleriyle rotanızı Anadolu Yakası’nın yükselen yıldızı Kartal Yakacık’a çeviriyor.

Hayallerin başladığı yer…

Çağdaş mimari dokunuşlarıyla şehrin yeni sembolü olmaya hazırlanan Akdamar Sky Suit, merkezinde insan, arkasında doğa ve önünde adaların bulunduğu bir yaşam alanı olmayı amaçlıyor. Ayrıcalıklı özellikleriyle güzel bir yaşam vadeden Akdamar Sky Suit, güven, kalite ve tecrübenin rehberliğinde lüks ve ihtişamın İstanbul’daki yeni adresi olacak.

 


Paylaş:

Haberler