Akıllı Ev : 'Platform Merter'

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Platform Merter projesi akıllı ev teknolojisi ile inşa ediliyor..
Akıllı Ev : 'Platform Merter'

İstanbul’un en değerli arazisi üzerinde yükselen, ticaret ve modern yaşamı geleceğe taşıyan ‘Platform Merter’de ev sahipleri, akıllı ev teknolojilerinin konfor ve güvenliğinin keyfini sürecek.

Eroğlu Gayrimenkul; İstanbul’un yeni iş, iletişim, moda ve ticaret merkezi olarak konumlandırılan, Platform Merter Fashion Park’ın yanı sıra Platform Rezidans, Platform suitler, teras evler ve ofislerin yer aldığı Platform Merter projesinde sakinlerini akıllı ev teknolojileri ile buluşturuyor.

Merter’in yeni simgesi, “karma kullanımlı” (mixed-use) “Platform Merter” projesinde akıllı ev sistemi ile ısıtma, soğutma ve aydınlatmalar uzaktan erişilebilir şekilde planlanıyor. Isıtma sistemi olarak panel radyatörlerin yanı sıra "4 borulu" fancoil sistem de kullanılırken, dekorasyonlu olarak teslim edilecek olan dairelerin tamamında ferah mekânlar yaratmak amacıyla yere kadar cam kullanılıyor.
 
Konut içerisindeki farklı ihtiyaçların, dokunmatik panel grafik ekranı üzerinden kontrol edilebildiği Platform Merter Rezidans ve Suitlerde, tüm ışık sistemleri eve giriş ve çıkışlar için farklı senaryoları tek dokunuşla uygulanabilir kılıyor. Dokunmatik panel ayrıca, sıcak su sayacı üzerinden sıcak su tüketimi, kalorimetre üzerinden ısı enerjisi kullanımı gibi kontrollü tüketimi destekleyen fonksiyonları da ev sahiplerine sunuyor.  
 
Kamera görüntüleri ve konut duyurularının da izlenebildiği dokunmatik panelden takip edilebilen tüm fonksiyonlar ayrıca, mobil cihazlar ve tablet bilgisayarlar aracılığıyla uzaktan erişimle de kullanılabiliyor.
 
Güvenli yaşam, Platform Merter’de
Platform Merter’de kullanılan akıllı ev teknolojileri, sakinlerin güvenliği için de pek çok önemli fonksiyonu bir araya getiriyor. Su kaçaklarının otomatik olarak algılanıp site yönetimine haber verildiği sistem sayesinde yönetim, büyük zararların önüne geçecek önlemler alabilecek.  Gelen misafirler ile sesli ve görüntülü görüşmeye imkan tanıyan dokunmatik panel üzerinden ev sakinleri, site yönetimine dilek ve şikayetlerini de iletebilecek.
 
Merter’de konforlu yaşam
Farklı beğeni ve ihtiyaçlara hizmet etmek üzere, 1+1’den 5+1 penthouse’lara kadar farklı daire seçeneklerini bünyesinde toplayan Platform Merter Rezidans; konfor ve lükse önem veren geniş aileler için gerekli tüm detayları sunarak, çok daha prestijli bir yaşam vaat ediyor.
 
Ev sahiplerinin dokunmatik panel üzerinden concierge hizmetlerine erişebildiği, site yönetiminin sağlayacağı spa, taksi/vale çağırma, teknik servis ve alışveriş gibi hizmetlerden faydalanabildiği Platform Merter’de sakinler ayrıca; haber akışı, yol durumu, hava durumu ve para piyasalarına ait bilgiler de aynı panel üzerinden görüntüleyebiliyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05