Antriva Villalarında 120 Aya Kadar Vade

Ant Yapı tarafından Riva'da konumlandırılan Antriva villalarında fiyatlar 611 bin dolardan başlıyor ayrıca yüzde 2 peşinat ödemelerinde 120 aya kadar konut kredisi kullanılabiliyor.
Antriva Villalarında 120 Aya Kadar Vade

Ant Yapı'nın Riva'da gerçekleştirdiği villa projesi Antriva görücüye çıktı. İsmi Rumca "su kenarındaki yerleşim" anlamına gelen Riva'da konumlandırılan proje orman, Karadeniz ve Riva Deresi panoraması hakim konumda yer alıyor. Toplam 99 villadan oluşan projede üç villa tipi bulunuyor. 569, 574 ve 323 metrekare arasında değişen villa tiplerinde fiyatlar 611 bin dolar ile 908 bin dolar arasında değişiyor. Projede minimum yüzde 25 peşinatla 120 aya kadar konut kredisi kullanılabiliyor. Anlaşmalı bankalarla ise 60 aya yüzde 0,96, 120 aya 0.99 faiz uygulanıyor.

HER VİLLAYA ÖZEL GARAJ
Projede geniş yaşam alanlarına ek olarak kullanılabilecek bodrum kat alanları da yer alıyor. Ayrıca her villaya özel kapalı garaj da bulunuyor. İleri teknolojinin kullanıldığı villalarda kablosuz internet bağlantısı ve uydu sistemine yer veriliyor. Antriva'da, açık-kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna ve kafeteryadan oluşan sosyal tesisin yanı sıra açık alanlarda kır kahvesi, basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları bulunuyor.
 
DOĞA SPORLARI YAPILABİLİYOR
Proje yeşil alanlara olan yakınlığıyla ev sahiplerine trekking, deniz sporları, scuba diving, golf, balıkçılık, atv, bisiklet, binicilik gibi aktiviteleri de sunuyor. Riva deresi kıyısındaki kayıkhane ile deniz ve dereye de açılma imkânı sağlanan proje şehre yakınlığıyla dikkat çekiyor. Kavacık, TEM ve 2. köprüye 20 kilometre, 3. Köprü bağlantı yoluna ise sadece 5 kilometre mesafede bulunan Antriva'da yaşam eylülde başlayacak.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05