Aşçıoğlu Grubu İşletme ve Tesis Yönetim Danışmanı Oldu

Aşçıoğlu Grubu Se Club ile Özbekistan Cumhuriyeti’nin başkenti Taşkent’te inşa edilecek dev proje Tashkent City’nin “İşletme ve Tesis Yönetim Danışmanı” seçildi.
Aşçıoğlu Grubu İşletme ve Tesis Yönetim Danışmanı Oldu

Aşçıoğlu Se Club ile çok önemli bir projenin ihalesini kazandı. Özbekistan Cumhuriyeti’nin başkenti Taşkent’te tam 80 hektarlık alana inşa edilecek Tashkent City Projesi kapsamında; ülkenin en büyük gayrimenkul geliştirici şirketi Dream City Development tarafından inşa edilecek Lot-1 ve Lot-7’nin “Tesis Yönetim Danışmanı” görevini üstlendi.

Cenk Aşçıoğlu: “Gayrimenkul Geliştirme İş Modellerinin Ardından Tesis Yönetim Deneyimimizi de yurt dışına Taşıyoruz”

SE CLUB Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Aşçıoğlu, yaptığı değerlendirmede şunları dile getirdi: “Gayrimenkul sektöründe 50 yılı aşkın bir şirket olarak Selenium markamızla bugüne kadar birçok iş ve yaşam merkezi inşa ettik. Mevcut projelerimizde, üst düzey memnuniyet ve kaliteli hizmet anlayışı ile kazandığımız işletme ve yönetim danışmanlığı deneyimimizi, ilk olarak farklı markaların üst segment projelerine taşıdık. Şimdi de bu deneyimi yurt dışına ihrac ederek, toplam 1 milyar doları aşacak değeriyle Tashkent City Projesi’ne taşıyacak olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Aşçıoğlu olarak Se Club ile proje geliştirme aşamasından itibaren bir rezidansın ya da bir tesisin işletmesi nasıl kurulmalıdır, ürüne nasıl dokunuşlar yapılmalıdır veya proje yönetimi nasıl gerçekleştirilmelidir gibi konularda engin bir bilgi birikimi ve deneyime sahibiz. Bu birikimimizi, Özbekistan’ın en büyük geliştiricisi Dream City Development’ın üstlendiği Tashkent City Projesi’ne tesis yönetim danışmanı olarak en iyi şekilde yansıtacak ve ülkemizi yurt dışında gururla temsil edeceğiz.”

Se Club, 13 Markalı Projeye İşletme ve Yönetim Danışmanlığı Hizmeti Veriyor

Bir Aşçıoğlu grubu şirketi olarak SE CLUB; 10 yıldır projelerin mevcut değerini arttırmak  ve marka değerinin korunabilmesi gerçekliği ile tesis yönetiminde doğru stratejiler ile projenin uzun dönemde çıkarlarını gözetmeyi amaç edinmiş, üst sınıf bir tesis yönetim şirketi olarak hizmet vermektedir. Tesislerin teknik, güvenlik, temizlik, özel hizmetler, bahçe bakım ve sosyal tesis işletmesi gibi hizmetlerde operasyonel süreçlerin üstlenilmesinin yanı sıra; proje hayata geçmeden sürdürülebilir yönetim modeli için projeyi hazır hale getirmeyi amaç edinerek, Yönetim Danışmanlığı ve ideal yatırımın sağlanmasına proje geliştirme aşamasından başlayarak Gayrimenkul Danışmanlığı hizmetleri ile de vermektedir.


Paylaş:

Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48