Ataşehir Modern'de Satılık Daire Fiyatları 529 Bin TL'den Başlıyor

Lens Yapı Grup’un Ataşehir’de 979 daireden ve 44 adet ticari alandan oluşan Ata-şehir Modern projesinde çok özel bir kampanya başladı.
Ataşehir Modern'de Satılık Daire Fiyatları 529 Bin TL'den Başlıyor

1+1’den 5+1’e kadar tüm daire çeşitlerinin sunulduğu projede fiyatlar 529 bin TL’den başlarken, yüzde 5 peşinat, 72 ay 0,98 vade oranı ve yüzde 10 KDV indiriminden faydalanmak mümkün.

Kurtköy’de hayata geçirdiği 1162 adet konuttan ve 85 adet ticari alandan oluşan Lens İstanbul projesiyle büyük ses getiren Lens Yapı Grup, şimdi de Ataşehir Modern projesiyle konut alıcısının merceğine girdi. İstanbul’un finans ve yaşam merkezi Ataşehir’in en iddialı projesi olan ve İstanbul’un modern hayatını temsil eden Ataşehir Modern, 34 dönümlük arsada, 250 bin metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde yükseliyor. Projede, 43 katlı Flex Kule, 35 katlı Balance Kule ve 25 katlı Grand Kule bulunuyor. Göz alıcı meydanlarıyla ön plana çıkan proje, 979 daireden ve 44 adet ticari alandan oluşuyor. Mimari açıdan her kulenin farklı tasarlandığı projeden ev sahibi olduğunuzda, Adalar, Marmara Denizi ve İstanbul manzara seçenekleriyle istediğiniz manzaraya bakma lüksüne de sahip olabileceksiniz. Benzersiz tasarımıyla 4 farklı manzaraya bakan Gerçek Ataşehir’de, evinizden İstanbul’u yaşamanın farkını hissedeceksiniz. Modern, şık ve estetik ögelerin ön plana çıkarıldığı proje, modernliği simgelerken yıllar sonra bile özgünlüğünü koruyacak şekilde tasarlandı. Mimarideki bu avantaj, iç mimariye de yansıtıldı. Ataşehir Modern’den evinizi ister modern ister klasik çizgilerde teslim alabilirsiniz. Böylece yaşam tarzınıza ve zevkinize uygun daireyi seçebilme imkanınız var.

Bu fırsat kaçmaz!

Mağazaları, lüks kafe ve restoranlarıyla birlikte projenin sosyal olanakları arasında yüzme havuzları, kareoke, yoga, sinema, fitness salonları gibi birçok aktivite bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere tasarlanan dairelerin brüt metrekareleri ise dairelerin tiplerine göre 78 ve 1107 metrekare arasında değişiyor. Herkesin Ataşehir Modern’li olması için de çok özel bir kampanya hazırlandı. Yüzde 5 peşinat, 72 ay 0,98 vade oranı ve yüzde 10 KDV indirimiyle 529 bin TL’den başlayan dairelere sahip olabilmek mümkün. Mart 2021’de teslim edilecek Ataşehir Modern hakkında detaylı bilgi almak için 0216 740 07 62 telefon numarasını arayabilir veya www.atasehirmodern.com/landing/?utm_source=pr&utm_term=02167400762&utm_medium=bulten internet sitesini inceleyebilirsiniz.


Paylaş:

Haberler