ATRAX Shining Star Awards Eğlence Ödülleri

ADRENALİNİN YARATICILARI İLK KEZ ÖDÜLLENDİRİLİYOR
ATRAX Shining Star Awards Eğlence Ödülleri

Türkiye’nin ilk ve tek Uluslararası Eğlence, Aktivite, Park Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX 2013 kapsamında ilk kez gerçekleşecek “Shining Star Awards 2013 - Eğlence Ödülleri”, Türkiye’de eğlence sektörüne hizmet eden kişi ve kurumların hayata geçirdiği önemli projeleri taçlandırıyor. Eğlence sektörünün başarılı isimleri 5 Aralık Perşembe akşamı Nossa Costa’da ödüllerine kavuşuyor.

JLL Ülke Başkanı ve Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği Başkan Yardımcısı Avi ALKAŞ, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Ankara Üniversitesi Müze Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ayşe Çakır İLHAN, Yeditepe Group Arge Yöneticisi Coşkun GEZER, Tema Park ve Müzeciler Derneği Başkanı Murat KARAKUL, Polin Waterpark Pazarlama MüdürüŞöhret PAKİS’in jüri üyeliğini gerçekleştirdiği ve Atraxion Magazine Dergisi tarafından düzenlenen Shining Star Awards, eğlence temalı tesislerden otel AVM eğlence alanlarına, temalı konut projelerinden su parklarına kadar birçok başarılı projeyi ödüllendiriliyor.

 

Eğlencenin Yıldızları kategorisinde; En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi, En Başarılı Temalı Kapalı Alan Eğlence Merkezi, En Başarılı Otel Eğlence Alanı, En Başarılı AVM Eğlence Alanı, En Başarılı Müze ve Ören Yeri,  En Başarılı Belediye Parkı, Yılın Temalı Konut Projesi değerlendirilecek.

Sektörün Yıldızları kategorisinde; En Başarılı Yeni Ürün, En Başarılı Sahne Şovu ve eğlence sektöründe Yılın Girişimcisi belirlenecek.

Fuarın Yıldızları kategorisinde ise; ATRAX 2013 Fuarı’nda yer alan En Başarılı Stant ve En Dikkat Çeken Ürün ödüllendirilecektir.


Paylaş:

HABERLER