Ayışığı Vadi Evleri, Mayıs 2013’te teslime hazır olacak

İstanbul’un Esenyurt ilçesi sınırlarında son dönemlerde yaşanan imar kısıtlamaları ve inşası durdurulan projeler konut sahibi olmak isteyenleri ikinci kez düşünmeye itiyor.
Ayışığı Vadi Evleri, Mayıs 2013’te teslime hazır olacak

Ancak bu olumsuzluklardan etkilenmeden inşaatı devam eden projeler de bulunuyor. Esenyurt’un Beylikdüzü bölgesi merkezinde Ayışığı Vadi Evleri’ni hayata geçiren Demir İnşaat, 28 yıldır her projesinde olduğu gibi şimdi bu projesini de zamanında teslim etmeye hazırlanıyor. Anahtar teslimleri Mayıs 2013’te gerçekleşecek Ayışığı Vadi Evleri’nin yüzde 70’i tamamlandı. Projenin sosyal tesisleri ve peyzaj düzenlemesi Temmuz 2012’de tamamlanacak ve bir kokteyl ile tanıtımı yapılacak.

Demir İnşaat’ın, Mart 2011’de temelini attığı Ayışığı Vadi Evleri’nin inşaatı planlanandan hızlı devam ederken; bahara özel başlatılan kampanya kapsamında projeden konut alanlar evlerini teslim aldıktan sonra ödemeye başlayacaklar. Kampanyadan yararlananlar 2012’de sadece yüzde 5 peşinat ödeyip geri kalan kısmı 2013’te ödemeye başlayacak. Ayrıca projede, peşinatın ve vadenin müşteri tarafından belirlendiği kişiye özel ödeme planı da uygulanıyor.

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Daha önceki projelerimizde olduğu gibi Ayışığı Vadi Evleri’ni de söz verdiğimiz tarihte sahiplerine teslim edeceğiz. Bugüne değin her türlü koşul ve durumda projelerimizi zamanında teslim ederek haklı bir itibar kazandık. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi ve bu güveni sarsacak süreçler yaşamayacağız ve yaşatmayacağız. Hatta hedefimiz söz verdiğimiz tarihlerin de önüne geçmektir.” diyor. Projede her türlü ayrıntının düşünüldüğünü belirten Demir, site sakinlerinin sosyal tesislerden hiçbir ekstra ücret ödemeden yararlanacağını da vurguluyor. Demir, günden güne değerlenen Ayışığı Vadi Evleri’ne yatırım yapanların kazançlı çıktığını, geçen yıl daire alanların şu an yüzde 30 ila yüzde 50, 6 ay önce alanların ise yüzde 18 ila yüzde 25 arasında kâr ettiğini sözlerine ekliyor.

Ayışığı Vadi Evleri’nin sosyal tesisleri içinde; hamam, sauna, buhar odası, masaj salonu, jakuzi, kreş ve çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı, basket ve voleybol sahaları, tenis kortu, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center, vitamin bar ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz cafe, restaurant ve sinevizyon salonu da bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05