Ayışığı Vadi'de ücretsiz servis hizmeti olacak

Metrekaresi 1.650 TL’den kişiye özel ödeme planıyla 7 yıldızlı konfor…
Ayışığı Vadi'de ücretsiz servis hizmeti olacak

Demir İnşaat’ın, Beylikdüzü’nde konumlanan ve her yönüyle 7 yıldızlı tatil köyü konforu sunan lüks projesi Ayışığı Vadi Evleri’nde bir sürpriz daha... Ayışığı Vadi Evleri sakinleri, daire teslimleri tamamlandıktan sonra hizmete başlayacak olan, siteye özel ücretsiz servisle metrobüse, alışveriş merkezlerine, markete gidebilme imkânına kavuşacak. Üstelik ev sahiplerinin rahatı için her detayın düşünüldüğü Ayışığı Vadi Evleri’nden konut almak için ödeme koşullarını da alıcı belirliyor. Metrekare fiyatı 1.650 TL’den başlayan daireler için “Al kalemi eline, ödemeni kendin belirle” sloganı ile yeni bir kampanya düzenleyen Demir İnşaat, her türlü taksit, peşinat ve kredi koşulunu kendisine en uygun şekilde düzenleyebilmesi için müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor.
 
Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Amacımız sadece daire satmak değil, sattığımız dairelerde mutlu, huzurlu ve güvenli yaşamı konforla birleştirmek. Bunun için Ayışığı Vadi Evleri projemizin yapım aşamasında her ayrıntıyı düşündük. Hâla da konut sahiplerinin konforu ve ihtiyaçları için daha fazla ne yapabiliriz diye düşünmeye devam ediyoruz.” diyor. Demir, site sakinlerinin zaman kaybetmeden metrobüs, AVM gibi önemli noktalara ulaşım sağlaması, araçlarıyla gereksiz yakıt harcamaması ve park sorunu yaşamaması için ücretsiz servis hizmeti olan, ‘Ayışığı Vadi Evleri Shuttle’ uygulamasını başlatacaklarını ve bu sayede ulaşımın oldukça rahat sağlanacağını sözlerine ekliyor.
 
Metrekaresi 1.650 TL’ye daire fiyatına lüks residence konforu
 
Toplam 489 konuttan oluşan, her türlü konforun ve lüksün düşünüldüğü Ayışığı Vadi Evleri’nde, 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor. Demir İnşaat, metrekaresi 1.650 TL’den başlayan dairelerin ödeme planını ise kişiye özel hazırlama imkânı sunuyor. Yani Ayışığı Vadi Evleri’nden ev sahibi olmak isteyenler ne kadar peşinat vereceklerini, nasıl taksitlendirme yapacaklarını artık kendileri belirliyor. Ulaşılmaz lüksü 135 bin TL’den 420 bin TL’ye kadar değişen cazip fiyatlarla sunan Demir İnşaat, herkesin hayalindeki daireye sahip olması için tüm imkânlarını kullanıyor. Anahtar teslimleri Mayıs 2013’te gerçekleşecek projenin metrobüse yakın olması ise büyük avantaj sağlıyor.
 
Ayışığı Vadi’de yaşamı kolaylaştıracak her ayrıntı düşünüldü
 
Ayışığı Vadi’de daire sahiplerini mutlu edecek her ayrıntı düşünülüyor. Projede; spor ve sosyal yaşam alanları, eğlence ve alışveriş merkezleri yer alıyor. Daire sahipleri Türk hamamı, sauna, buhar odası, masaj salonu ve jakuziyi kullanarak günün yorgunluğunu atabiliyor. Terzi, bay-bayan kuaförü, vale parking, özel market, kuru temizleme, oto kuaför ve üç katlı otopark gibi hayatı kolaylaştıracak herşey mevcut.
 
Acil sağlık durumunda, kaza ve yaralanmalarda ilk yardım müdahalelerinin yapılacağı sağlık ünitesi sürekli hizmet veriyor. Jeneratör, yangın ve doğalgaz alarm sistemi, kartlı geçiş sistemi gibi teknolojik donanımlar konut sahiplerine güvenli yaşam garantisi veriyor. Çocukların da unutulmadığı Ayışığı Vadi Evleri’nde, kreş ve çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı yer alıyor.
 
Sosyal tesisler içinde; basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortu, squash, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center ve vitamin bar bulunuyor. Sevdiklerinizle vakit geçirip sohbet edebileceğiniz cafe ve restaurant ise haftanın 7 günü hizmet veriyor.


Paylaş:

HABERLER