Babil Çarşı'nın Son Transferi Fatih Akyel

Uluhan Grup'un Babil Kuleleri yaşam ve iş merkezinde yeni bir iş modeliyle hayata geçirdiği Babil Çarşı'dan mağaza satın alanlar kervanına ünlü futbolcu Fatih Akyel de katıldı.
Babil Çarşı'nın Son Transferi Fatih Akyel

Esenyurt'un çıtasını yükseltmeye aday Babil Kuleleri'nden geçen yıl yatırım amacıyla konut satın alan Fatih Akyel, yaşam merkezinde yer alan Babil Çarşı'dan da mağaza satın aldı. Son transferinin Babil Çarşı olduğunu ifade eden Akyel, mağazasında bir iş kurabileceğini ya da doğrudan kiraya verebileceğini söyleyerek, Babil Çarşı'nın her iki açıdan da avantajlı olduğunu belirtti. Akyel, Babil Çarşı'nın kazançlı bir yatırım olduğunu dile getirerek tüm futbolcu arkadaşlarını Babil Çarşı'da yer almaya davet etti.  

Uluhan Grup'un Babil Kuleleri projesinde yer alan İstanbul'un yeni çarşı modeli Babil Çarşı iş çevrelerinden yoğun ilgi görüyor. Yeni iş modeli kapsamında Babil Çarşı'da yer alan işyerleri alanlarında tek olacak ve kazançları garanti altına alınacak.

Model Türkiye'de bir ilk

199 mağazadan oluşan Babil Çarşı için geliştirilen kazanç garantili iş kurma modeli Türkiye'de bir ilk olma özelliği  taşıyor. Uluhan Grup yetkilileri, yeni iş modelinin önümüzdeki dönemde kurulacak yeni yaşam ve iş merkezleri için de örnek bir uygulama olmasını dilediklerini belirterek, yeni sistem sayesinde sektörel kuruluşların gereksiz riskler üstlenmeden doğrudan işlerine odaklanmalarının sağlandığı ve kazançlarının garanti altına alındığının altını çiziyorlar.      
   
Bölgenin çekim merkezi olacak

Babil Çarşı, çeşitli ürünlerin bir arada bulunacağı daimi sergi alanları, 200 kişilik tiyatro salonu, açık/ kapalı havuzları, açık hava sinemaları, fitness ve spa salonlarıyla diğer projelerden ayrılıyor. 24 saat hizmet veren 1000 m2'lik kreşin yanı sıra spor alanı, kültürel etkinlik ve AVM'yi bir arada sunan Babil Çarşı'nın, tek mekanda çok yönlü hizmet sunma avantajıyla bölgede çekim merkezi haline gelmesi bekleniyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05