Basın Ekspres Yolu’nun En Yeni Projesi: Townofis!

Keleşoğlu’nun kalite ve güvencesi altında TOWNOFİS, modern ve çağdaş ofisleri ile İstanbul’un yeni merkezi Basın Ekspres Yolu’nda yükseliyor.
Basın Ekspres Yolu’nun En Yeni Projesi: Townofis!


Son yılların yükselen değeri ve İstanbul’un yeni merkezi haline gelen Basın Ekspres Yolu’nda yer alanTOWNOFİS, ferah ve rahat home ofis ortamları sunmayı hedefliyor. Tüm ulaşım yollarının kesiştiği bir noktada; Kuyumcukent’e ve Merkez Bankası İstanbul veznesi ile birlikte yeni başlayacak olan Altın Borsa’sına komşu olan TOWNOFİS havalimanına 3 dakika uzaklıkta bulunuyor. Metrekaresi 4,200 TL’den başlayan fiyatlar ve 84 aya varan vade seçenekleriyle satışa sunulacak olan TOWNOFİS projesindeki ofisler yüksek standartlara ve gelişmiş teknolojik altyapıyı sahip. TOWNOFİS sağladığı konforlu hizmetler ile iş hayatının standartlarını yeniden belirliyor.İnşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden Keleşoğlu’nun imza attığı TOWNOFİS projesinde, 60 ila 150 metrekare arası değişen büyüklüğe sahip 96 ofis, 13 dükkan, 20 ve 85 kişilik konferans ve toplantı salonları, 137 kapalı ve 25 açık araç kapasiteli otopark bulunuyor. Ofis sahiplerine ortak toplantı salonlarını da kullanma imkanı sunan TOWNOFİS ayrıca toplantı öncesi ve sonrasında faydalanabilecek resepsiyon hizmeti de sağlıyor.

TOWNOFİS, bütün firmaların faydalanabileceği IT Hizmetleri ile firmaların karşılaştığı teknik problemleri hızlıca çözüme kavuşturuyor. Lobide firmaların fotokopi ve benzeri ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sekreterlik ve baskı servisi sunuluyor. ‘Kat balkon’ konsepti kapalı ofislerde ferahlama alanları yaratmak için tasarlanıyor. Ofislerin altında bulunan cafe ve restoranlar, keyifli molalara imkan sağlıyor. TOWNOFİS, iş yaşamının ihtiyaçlarını en prestijli ayrıcalıklar ile tamamlıyor.

Keleşoğlu Hakkında:
 
35 yıllık birikimiyle gayrimenkul sektörünün liderleri arasında yer alan Keleşoğlu, lüks konut, ofis binaları, alışveriş merkezleri ve özel amaçlı AVM alanında hizmet veriyor. Uluslararası ödüle layık görülen ve sektöre yön veren projelere imza atan Keleşoğlu, yatırım kazancını, yüksek yaşam kalitesini, estetik ve çevreye duyarlı mimarileri ön planda tutmaktadır. Konusunda uzman mimarlar ve mühendislere yer veren Keleşoğlu’nun en büyük güvencesi müşterilerinin memnuniyetidir. 
 
Keleşoğlu’nun güncel projeleri arasında; Yasemin Konakları, Ataköy Konakları, Koru Florya, Ginza Güneşli, Yalın Evler, Ginza Corner Plaza, Autopia yer alıyor. Capacity AVM, Beylikdüzü Yaşam ve Alışveriş Merkezi, Florya’da Flynn Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Bahçelievler’de Metroport, Avcılar’da Pelican Mall, Ataköy’de A Plus AVM, Fatih’te Historia AVM, Country Life, Ginza Lavinya Park gibi projeler de Keleşoğlu’nun imzasını taşıyor.

Paylaş:

HABERLER