Batışehir'de Sıfır Faizli Konut

Ege Yapı Group, TOKİ, Emlak pazarlama İnşaat ve Emlak Konut GYO işbirliği ile Bağcılar'da inşa edilen Batışehir projesinde ön satışlar cazip ödeme seçenekleri ile başladı..
Batışehir'de Sıfır Faizli Konut

Ege Yapı Group’un Emlak Pazarlama İnşaat A.Ş. (EPP), TOKİ ve Emlak Konut GYO işbirliğiyle Bağcılar’da 800 milyon dolar değerindeki Batışehir projesinde 338 konutluk yeni etap ön satışları başladı. Batışehir’de herkesin ihtiyacına uygun 47 farklı tipte daire bulunuyor.
 
Ege Yapı Group, İstanbul'un yeni merkezi Bağcılar’da TEM’in yanı başındaki 800 milyon dolar değerindeki Batışehir projesinde yeni etap ön satışlarını başlattı. İstanbulluları ayrıcalıklı bir projede yaşamaya davet eden Ege Yapı Group, ilk etaplar için sunduğu uygun ödeme koşullarının yanında  cazip iki yeni ödeme alternatifi daha sunarak ev sahibi olma fırsatını kaçıranlara yeni fırsatlar sunuyor.
 
İnşaat sektöründe emin adımlarla ilerleyen ve Avrupa’nın en büyük karma  kullanım projelerinden birini inşa eden Ege Yapı Group'un, 800 milyon dolar değerindeki projesi Batışehir’in ilk etaplarının yüzde 70’i satıldı. Proje, avantajlı ödeme seçenekleri ve yüksek prim değeri ile de dikkat çekiyor. Ege Yapı Group'un yeni  etapla birlikte müşterilerinin farklı beğeni ve ihtiyaçları doğrultusunda 47 farklı tipte daire seçeneğini daha sunduğu Batışehir’de, daire büyüklükleri 41 metrekare ile 360 metrekare arasında değişiyor.
 
Taksit ya da peşinat 2013’te
 
Ege Yapı Group depreme dayanıklı, sağlam zemin üzerine inşa edilen Batışehir’den ev sahibi olmak isteyenlere yeni etap ile birlikte birbirinden farklı çok cazip yeni ödeme avantajları sunuyor. Konut bedelinin %1 ‘ini ödeyerek peşinatın %29’luk kısmını vade farksız Haziran 2013 tarihine ötelemek ya da 0 faiz avantajından faydalanmak mümkün. Üstelik çok küçük bir peşinat ödeyerek taksitleri vade farksız 2013 yılında ödemeye başlamak da bir başka seçenek.
 
Batışehir’de her şey yanı başınızda!
 
Batışehir ‘de yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje, sosyal imkânları ve yaşam alanları ile de dikkat çekiyor. Birbirinden farklı ihtiyaçlara cevap veren yaşam alanlarından oluşan proje, konutları kadar, proje içindeki oteli, ticaret merkezi, spor ve yaşam merkezi, özel eğitim kompleksi, rezidansı, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, alışveriş caddesi, spa, sauna, squash, basketbol, voleybol ve mini golf sahalarıyla da ev sahiplerine ayrıcalıklı, konforlu ve kaliteli bir yaşam sunuyor. Atatürk Havaalanı ve Maslak’a 10 dakika mesafede yer alan Batışehir’e ulaşım da oldukça kolay olacak.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05