Beytepe Yalova’da Örnek Daire Ziyaretçilere Açıldı

Gayrimenkul sektöründe hayata geçirdiği birçok projede yüzlerce aileyi ev sahibi yapan Beyttürk İnşaat tarafından Yalova’da yapımına devam eden Beytepe Projesi için tasarlanan örnek daire ziyarete açıldı.
 Beytepe Yalova’da Örnek Daire Ziyaretçilere Açıldı

Yalova’nın en prestijli projesi olma özelliğini taşıyan ve her ihtiyaca yönelik 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçeli dubleks dairelerden oluşan Beytepe Yalova projesi için tasarlanan örnek daire, ziyarete açıldı.

Farklı ihtiyaçlara uygun planlanmış projeye ait örnek dairenin mutfak, salon ve yatak odasındaki tüm mobilyalar ve diğer yaşam alanlarındaki öğeler, optimum kullanım alanlarında ferah mekanlar oluşturuyor. Hazırlanan örnek dairede, modern ve konforlu tasarımıyla dikkat çeken yapı, mimari avantajlarıyla gün boyu gün ışığı ile aydınlık havasını koruyor.

Yalova’nın en modern ve yeni projesi olma özelliğini taşıyan Beytepe Yalova, 19 Bin m2 arazi içerisinde 10 blokta toplam 238 konut ve ticariden oluşuyor. Projede her ihtiyaca uygun planlanmış geniş ve ferah bahçeli daireler yer alıyor. Mimarisi ve konumuyla dikkat çeken projede, 65 metrekareden başlayıp 240 metrekare arasında değişen farklı boyutlardaki daireler her türlü ihtiyaca cevap veriyor.

Proje geniş yeşil alanları, her türlü sosyal, kültürel, sportif olanağın yanında kusursuz tasarlanmış mimari konsepti ile dikkat çekiyor. Beytepe hayalini kurduğunuz yaşam biçimiyle ilgili beklentilerinizi daha da yükseklere taşıyor. Doğayla iç içe, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, fitness center ,sauna , yürüyüş parkuru , basketbol sahası , tenis kortu , sosyal donatıları ve güvenli site yaşamı ile yeni bir dünya yaratarak aynı zamanda eşsiz bir yatırım değeri de sunuyor.

Konsept projeleri müşterilerine kazandıran ve ulaşılabilir fiyatlar ile inşa etmeyi felsefe haline getiren Beyttürk; Türkiye’nin hızla büyüyen bölgelerinde yeni projeler geliştirerek hem ülke ekonomisine katkı sağlamakta hem de yatırımcılarına kazandırmaya devam etmektedir.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48