Birevim şimdi de Erzurum, Antalya ve Diyarbakır’da

Birevim şimdi de Erzurum, Antalya ve Diyarbakır’da

Daha çok insanın ‘ev sahibi’ olması için faizsiz, peşinatsız ödeme seçenekleriyle ev satın almada yenilikçi çözümler sunan Birevim, hizmet noktalarına yenilerini eklemeye tüm hızıyla devam ediyor. Erzurum, Antalya ve Diyarbakır’da açtığı yeni şubeleriyle Birevim, bölgede yaşayan vatandaşların da rahatlıkla ev almasını yardımcı oluyor.

‘Herkesin bir evi olsun’ hedefiyle yola çıkan Birevim; faizsiz, kredisiz, vade farksız, kendine özgü tescilli yöntemleriyle müşterilerinin yüzünü güldürürken şube ağını da her geçen gün genişletmeye devam ediyor.

Türkiye’nin her bölgesinde şubelerini artırma yolunda ilerleyen Birevim bugün, 26 farklı noktada müşterileriyle buluşarak sektördeki gücünü ortaya koyuyor. Sürdürülebilir büyüme hedefi doğrultunda 2018 yılına hızlı başlayan Birevim, Erzurum, Antalya ve Diyarbakır’da açtığı yeni bölgede yaşayan vatandaşların da rahatlıkla ev almasına yardımcı oluyor.

Yeni şubeler sayesinde hem açılan şehrin hem de bölge insanının ev sahibi olmaları için çalıştıklarını söyleyen Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, şubelerin Birevim’in bölgenin tanıtımında da etkin rol üstelendiğini söyledi. Çiftçi, ” Birevim olarak her ay müşterilerimizin istek ve beklentilerine göre şekillendirdiğimiz kampanyaları sürekli geliştirerek sektördeki yerimizi gün geçtikçe sağlamlaştırıyor. Bu güç sayesindedir ki; açtığımız her şubede 10 kişiye istihdam olanağı sağlıyoruz. Bu bizim için çok gurur verici bir tablo… Birevim’in Tasarrufa dayalı faizsiz ev alma yöntemlerinin şubelerimizin açıldığı bölgelerde bilinirliğinin artması bizim için oldukça önemli. Yöntemlerimizi bölge halkı tanımış olacak. Tabii ki bu rakamları her zaman daha yükseğe çıkarma hedefiyle çalışıyoruz. Şube sayımızı artırıyoruz ki istihdam ettiğimiz çalışan sayısı da artış göstersin “ dedi.


Paylaş:

HaberlerEmlak Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirlik ve Gayrimenkul Geliştirme İlişkisi

Osman Cihad Esen

Alternatif Yatırım Güneş Enerji Santrali

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-02-25 17:49