Blue Residence’ta 122 bin TL’den Başlayan fiyatlarla...

Beylikdüzü’nün en avantajlı noktasında yükselen Blue Residence’ta daire fiyatları 122 bin TL’den başlıyor.
Blue Residence’ta 122 bin TL’den Başlayan fiyatlarla...

 

1997 yılından bu yana hayata geçirdiği projelerle güvenirliliği, sağlamlığı ve yüksek kalite standartıyla inşaat sektörünün en önemli aktörlerinden olan ENYAP İNŞAAT’ın İstanbul’un en hızlı gelişen ve her geçen gün de gelişmeye devam eden ilçelerinden Beylikdüzü’nde inşa ettiği  Blue Residence projesinde daire fiyatları 122.000 TL’den başlıyor.
 
Dairelerde ferahlığı ve güvenliği hissedin…
 
Enyap İnşaat’ın kendi arazisi üzerinde hayata geçirdiği Blue Residence, her detayı kullanım açısından çok iyi değerlendirilmiş ve yüksek kalite anlayışı ile projelendirilmiş toplam 322 adet daireden oluşuyor. Daire içi planlarda, geniş metrekare ve yüksek tavan standartları maksimum seviyede tutuluyor. Böylelikle projeden konut sahibi olacak müşterilere ferah bir ortam sunulması hedefleniyor. Projede daire tiplerine göre metrekare büyüklükleri ise şöyle:
 
1+1: 71 metrekare – 121 metrekare
 
2+1: 131 metrekare - 159 metrekare
 
3+1: 164 metrekare - 172 metrekare
 
Farklı kullanım tercihleri göz önünde bulundurularak tasarlanan dairelerde işçiliğe en yüksek seviyede özen gösterilirken aynı zamanda standart dört duvar değil residence hizmetlerinin de tam anlamıyla verilmesi planlanıyor. Blue Residence’tan daire alacak olan herkese verilecek olan residence hizmetleri arasında 7/24 resepsiyon ve rezervasyon hizmeti, araç kiralama, fatura takip, kartlı giriş sistemi yer alıyor. Kalitenin ve hizmetin ön planda olduğu yaşam alanları sunan Blue Reisdence’ta ayrıca güvenliğe de büyük önem veriliyor. Tüm dairelerde yer alan yangın söndürme sistemleri ile olası bir yangın ihtimaline karşı en hızlı müdahalenin yapılması planlanıyor.
 
Erken teslim sürprizi…
 
Çalışmaların hızla devam ettiği Blue Residence’ta kaba inşaatın sonuna gelindi. Şubat ayının ikinci haftasında dış cephe ve ince işçiliklere geçilecek proje sözleşmeye göre 2014 Nisan ayında teslim edilecek. Fakat inşaat hızı göz önünde bulundurulduğunda Enyap İnşaat’ın daire sahiplerine erken teslim sürprizi yapıp projeyi 2013 sonu teslim etmesi hedefleniyor.
 
Yüzde 50 prim avantajı…
 
Bulunduğu konum itibariyle lokasyon anlamında çevredeki birçok projeden daha avantajlı bir noktada yer alan Blue Residence; E-5 kenarında, Marmara Park, Migros AVM, Koçtaş, Real ve Bauhaus gibi alışveriş merkezlerine 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayrıca metrobüs-okul ve hastane gibi yaşam alanlarının kesiştiği noktada yükselen Blue Residence’ın arsa lokasyon değeri ile teslime kadar %50 prim yapması hedefleniyor.
 
Sosyal alanlarıyla daire sahiplerine şehrin gürültüsünden sıyrılıp günün yorgunluğunu atabilecekleri birçok imkân tanıyan Blue Residence’ta masaj salonları, buhar banyoları, sauna ,fin hamamı, fitness merkezi ,dinlenme ve güneşlenme alanları  bulunuyor.

Paylaş:

HABERLER