Breezede De Mar Orlando Projesi Satışa Çıktı.İşte Detaylar...

Amerika’da Yıllık Kira Garantili Yatırım Fırsatı
Breezede De Mar Orlando Projesi Satışa Çıktı.İşte Detaylar...

ABD’nin Florida eyaleti Orlando bölgesinde ilk etabı 2018 yılının aralık ayında tamamlanacak Breeze De Mar gayrimenkul projesindeki konutlar Türkiye’de satışa sunuluyor. Disney Shop, Disney Eğlence merkezi, NASA Uzay Üssü gibi Orlando’nun outlet alışveriş ve eğlence merkezlerinin tam ortasındaki 900 bin metrekarelik alanda yapımına 2017 yılının aralık ayında başlanacak Breeze De Mar projesinin 1364 dairelik ilk etabında 56,5 mile 113,5 m2 arasında değişen 4 tip konut bulunuyor. Projenin tasarımında ise Disneyland ve Universal Stüdyoları’nın tasarımını yapan dünyaca ünlü Valerio Mazzoli’nin imzası bulunuyor.

Almanya’da faaliyet gösteren ve birçok projeye imza atan Akpınar Sirketler Grubu şirketlerinden olan GAOK Invest LLC tarafından 230 milyon USD’lik yatırımla gerçekleştirilecek Breeze De Mar projesinde yer alan konutlar, tiplerine, manzalarına ve metrekarelerine göre 90 bin 400 USD’den başlayıp, 234 bin 600 USD’ye ulaşan fiyatlarla satışa sunulacak. Projenin tamamlanmasından sonra konutlar yılda 70 milyon turisti ağırlayan Orlando’da 2019 yılından itibaren resort/otel olarak faaliyet gösterecek ve böylece yatırımcısına yıllık kira geliri de sağlayacak.  Breeze De Mar projesine yatırım yapmak isteyenler peşin alımların yanında isterlerse yüzde 20’si peşin olmak üzere 5 yıldan 30 yıla kadar uzanan süre içinde GAOK Invest LLC’in sunduğu mortgage seçeneklerinden yararlanabilecekler. Taksitle ABD’de konut alanların mortgage taksitleri yüzde 10 garantili kira gelirlerinden düşülecek ve buradan kalan kısım da hesaplarına yatırılacak.  Bu ödemeler inşaatın tamamlanmasından sonra yapılacak tapu devri ve kiralamadan sonra başlayacak.  

Bu projede ev sahibi olanlar dilerlerse 90 gün önceden bildirmek kaydıyla 2 hafta boyunca evlerinde kira ödemeden ücretsiz olarak kalabilirken, konutların bakımı ve kiralanması gibi konular ile de uğraşmayacaklar.

Breeze De Mar gayrimenkul projesinin tanıtım toplantısında proje ile ilgili bilgiler veren GAOK Invest LLC CEO’su Onur Kasar, ABD’de keyifli bir yaşam ve yatırım fırsatı sunduklarını belirterek “Türkiye’deki yatırımcılara uygun fiyatla Amerika’da yatırım yapma imkanı sunuyoruz. 12 ay sıcak havası ve güzel iklimiyle Orlando, Birleşik Devletlerin en çok turist ağırlayan bölgelerinin başında geliyor. Bu bölgede oteller tüm yıl boyunca yüzde 80 doluluk oranıyla çalışıyor. Yapımı devam eden konutlarımız tamamlandığında,  pek çok ünlü oteller zincirinin yaptığı gibi resort/otel olarak kiralama sistemini uygulayacağız. Böylelikle projeye yatırım yapanlara GAOK Invest LLC olarak yatırım miktarına göre yıllık yüzde 10 oranında net kira geliri sağlayacağız” dedi.

Kasar, yatırım yapacaklara piyasa şartlarının yüzde 30-40 oranında avantaj sağlayacaklarını belirterek “Projedeki konutlar otel konseptine uygun olarak modern mobilyalar donatılacak. Ayrıca resort stili yüzme havuzu, restaurantlar, gym, 6 butik, spa, beach voleybol sahası, kano ve kayak tesisi, market ve kafe de projede sosyal yaşam alanları olarak yer alacak” diye konuştu.

Reklam Yüzü Serdar Ortaç

ABD’nin Orlando bölgesinde yaşam ve yatırım fırsatı sunan Breeze De Mar projesinin reklam yüzü Serdar Ortaç eşi Chloe Ortaç oldu.

Proje Hakkında Bilgiler

Ev tipleri

1.Sirena  (Stüdyo)

  • Sirena A Tipi toplam 56,5 m2
  • Sirena B Tipi toplam 59,00 m2

2.Saga (1+1)

  • Saga A Tipi 61,50 m2
  • Saga BTipi 64,00 m2

3.Sedna (2+1)

  • Sedna A Tipi 90,00 m2
  • Sedna B Tipi 97,00 m2

4.Samadra (3+1)

  • 3+1 Dublex toplam 113,50 m2

Projedeki Konut Fiyatları

Sirena A tipi $90.400 ‘den başlıyor

Sirena B tipi $97.900’den başlıyor

Saga A tipi $98.400’den başlıyor

Saga B tipi $105.400’den başlıyor

Sedna  A tipi $147.000’den başlıyor

Sedna B tipi $158.700’ den başlıyor

Samandra tipi $189.200’ den başlıyor

Mesafeler

Proje, Disneyland’a 5dakika,

Universal Studios,  Fuar ve Kongre Merkezine 20 dakika

Hava Alanına 30 dakika

Hard Rock Casino 40 dakika

Daytona, Cocoa Beach, Tampa, 45 dakika

Miami 3,5 saat

Şehir Merkezi (Downtown Orlando) 25 dakika

 

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

Emlak Gündemi


en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Reklam

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-09-10 17:25