Brooklyn Park ve Brooklyn Life Projeleri için Bahar Kampanyası

Yeni Fikirte’de en fazla projeye sahip bulunan ve bölgedeki ilk teslimi gerçekleştirmeye hazırlanan Pana Yapı, baharda yepyeni fırsatlar sunuyor.
Brooklyn Park ve Brooklyn Life Projeleri için Bahar Kampanyası

Pana Yapı’nın bahar kampanyası kapsamında; ilk günden bu yana yoğun taleple karşılaşan ve aralık ayında teslim edilecek Brooklyn Park projesinde peşinatın teslimde ödenebileceği ‘şimdi al, teslimde öde’ fırsatı sürerken, yine yoğun ilgi gören Brooklyn Life projesi için de ön talep toplama süreci tüm hızla devam ediyor.  

Türkiye’nin en büyük ilk 20 inşaat şirketi arasında yer alan ve Yeni Fikirtepe’nin en gözde projelerine imza atan Pana Yapı, talepte birbiriyle yarışan projeleri için bahar kampanyası kapsamında yeni fırsatlar sunuyor. Bölgede teslimi ilk yapılacak proje olan Brooklyn Park’ta dış cephe giydirmeleri de tamamlanmak üzere. Yüzde 80’i satılmış durumda olan projeyle yepyeni bir hayata adım atmak isteyenler, devam eden ‘60 ay, 0 faiz’ kampanyası ile kolayca ev sahibi olma imkanına kavuşuyor.

Lokasyonu, estetik mimarisi ve kaliteli donatılarıyla Yeni Fikirtepe’nin en dikkat çeken projelerinden olan Brooklyn Park’ta ev sahibi olmak isteyenler, % 25 teslimde ödeme olanağı ile hayal ettikleri eve kolayca kavuşabiliyor. Alımlarda banka kredisi kullanmak isteyenler düşük faiz avantajı ile yalnızca % 0,95 faiz oranından yararlanabilecek. Dileyenler hiç peşinat ödemeden aylık 4.500 – 5.000 TL taksit imkanı ile ev sahibi olabilecek.

Bu yöntemle peşinatı teslimde ödemek için hem zaman kazanılmış oluyor hem de teslim tarihi itibariyle evini kiraya verenler, bu sayede aylık ödeme miktarını 2.000 - 2.500 TL arasına indirebiliyor. Projede daire fiyatları ise 492 bin TL’den başlıyor.

  Fikirtepe’nin ilk günden bu yana yoğun taleple karşılaşan Brooklyn Park, gerek oturum gerekse yatırım açısından bölgenin en iyi fırsatlarını sunuyor. Yeni Fikirtepe’nin en hareketli noktasında yer alan ‘Brooklyn Park’, E-5 ve TEM otoyollarına, Boğaziçi ile FSM köprülerine, Marmaray ve Avrasya Oto Tüneli’ne, metrobüs ve deniz otobüsüne çok yakın bir noktada konumlanmış durumda. Aralık ayında teslim edilecek ‘Brooklyn Park’ta Adalar ve Kalamış manzarasına hakim özel dairelerin yanı sıra geniş teraslı ve yeşille iç içe daire seçenekleri de yer alıyor. 113 bin metrekarelik inşaat alanına sahip ‘Brooklyn Park’ta 731 konut ve 13 ticari ünite yer alıyor.

Sosyal yaşam ve spor alanlarına geniş yer verilen projenin 14 bin 500 metrekarelik toplam arsasının 5 bin 200 metrekaresi peyzaja ayrılmış durumda.Pana Yapı’nın Yeni Fikirtepe’de fark yaratan projelerinden 431 konut ve 16 ticari üniteden oluşan Brooklyn Life projesi de ön talep yöntemiyle satışa çıkmış durumda.

2017 yılı sonunda teslim edilmesi planlanan ve şimdiden yoğun bir ilgi gören Brooklyn Life, 8.000 m² arsa alanı üzerinde büyüklüğü 60-150 metrekare arasında değişen dairelerden 23 katlı bloklardan oluşuyor.

Geniş yeşil alan, yüksek güvenlik...

Proje sadece lüks bir yaşam alanı değil, yeni çağa ait bir konsept de yaratıyor. Ferah, konforlu, ideal yaşam alanları sunan ‘Brooklyn Life’, 3 bin metrekare peyzaj alanıyla dikkat çekiyor. Proje bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, spor salonları, kafe ve toplantı odası, çocuk kulübü gibi sosyal alanlar da yer alıyor.

En yeni teknolojilerle depreme dayanıklı olarak tasarlanan proje; ayrıca basınçlandırılmış yangın merdiveninden duman egzosuna, itfaiye asansöründen yangın algılama ve söndürme sistemine tüm güvenlik detaylarıyla öne çıkıyor.

Her kata özel bahçeler, çevre düzenlemesi, çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği proje, Fikirtepe bölgesinin geleceğini şekillendiriyor. 


DİĞER HABERLER