Bu Bahar Kendinizi Le Méridien İstanbul Etiler’de Yenileyin

Shiatsu ve Reflexoloji kombinasyonundan oluşan çok özel “Bahar Terapisi”
Bu Bahar Kendinizi  Le Méridien İstanbul Etiler’de Yenileyin

Le Méridien İstanbul Etiler, popüler yerleşim, sanat, eğlence ve alışveriş bölgelerine ve eşsiz boğaz hattına yakınlığı ile İstanbul’un yeni destinasyonu olarak anılmaya devam ediyor.

Le Méridien İstanbul Etiler’in 3.katında hizmet veren Explore SPA & Fitness, kendinizi sağlıklı ve zinde hissetmeniz ve bahar yorgunluğunu üzerinizden atmanız için çok farklı bir detoks mönüsü ile sizleri yenilenmeye çağırıyor. Shiatsu ve Reflexoloji kombinasyonundan oluşan terapi, organ fonksiyonlarını uyararak daha etkin çalışmalarını sağlayan akupunktur esasına dayanıyor. Hücrelerinizin yenilenmesine de faydası olan bu özel terapi sonrası kendinizi hafiflemiş hissedecek ve aynı zamanda vücudunuza zarar veren maddelerden arınmış olacaksınız. “Bahar Terapisi”nin taze meyve ve sebzelerden hazırlanmış detoks kokteyli ikram edilerek sonlanması, hücrelerinizin yenilenmesine katkıda bulunuyor.

Le Méridien İstanbul Etiler’deki  Explore Spa & Fitness’ın hazırladığı “Bahar Terapisi” haftada iki kez alındığında ruhsal gelişme, metabolizmanın hızlanması, ve dengelenmesi, vücutta fazla suyun atılımı ve yabancı maddelerden arınma konusunda ciddi faydaların sağlandığı görülüyor. Cilt tonunuzda kısa sürede gerçekleşen değişiklikleri hemen fark edeceğiniz terapiye detoks içeceği de dahil edilmiş.

Explore Spa & Fitness Sizi Keşfetmeye Çağırıyor

Avrupa’nın önde gelen spa markalarından biri olan ve size kendinizi yenilenmiş hissettirecek Explore SPA& Fitness’ın egzotik ortamında,  keşfetmeniz için sizi bekleyen özel imzalı masajlar ve terapiler, buhar odaları, Türk Hamamı, ısıtmalı açık ve kapalı havuzlar, özel dinlenme odaları ve uzman eğitmenleriyle fitness salonu gibi birçok seçenek bulunuyor. Otelin 30 Mayıs tarihinde açılan ve 09.00-19.00 tarihleri arasında hizmet verecek açık havuzu ise gerçekten görülmeye değer. Explore SPA’da 8 masaj odasının yanında kadın ve erkeklerin beraber kullanabildikleri alanlar da mevcut. www.explorespaistanbul.com/tr


Paylaş:

HABERLER