ByConcept Projesi'nde kişiye özel finansman modeli

ByGroup tarafından Sultanbeyli’de inşa edilen ByConcept Projesi, “Kişiye Özel Finansman” modeli sayesinde hem peşinat ödemesini 2014 yılına erteliyor.
ByConcept Projesi'nde kişiye özel finansman modeli

İstanbul Sultanbeyli’de 200 milyon TL yatırımla inşa edilen ByConcept Projesi, “Kişiye Özel Finansman” modeli ve “Peşinatı 2014’e Erteleme” fırsatları sunuyor.

 
2012 yılı Mart ayından bu yana yüzde 40’ı satılan ByConcept Projesi’ne yatırım yapmak isteyenler yüzde 30 oranındaki peşinatı 2014 yılına erteleyerek 120 ay banka kredisi ile ev sahibi oluyor, dilerlerse de peşinatı ödeyip ByConcept’in öz kaynakları ile sunacağı 40 ay boyunca 0 faiz imkanından faydalanıyorlar.
 
ByConcept Yatırım ve Satış Koordinatörü Mahmut Saymaz; projeyi kendi arsaları üzerinde inşa ettiklerini belirterek şunları söyledi: “ByConcept, ticari alandan ofise, otelden ve çok katlı mağaza, dükkana kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi içinde barındıran, kendinizi özel hissedebileceğiniz bir proje. Projeyi kendi arsamız üzerine öz kaynaklarımızla inşa etmemiz, çok daha cazip fiyatlarla yatırım imkanı sunmamızı sağlıyor. Yatırımcılar, ByConcept’ten konut satın alırken kazanmaya başlıyorlar. Referanslar sayesinde projemize ulaşan yatırımcılar, tercihlerini ByConcept’ten yana kullanıyorlar”
 
366 konutluk proje
Modern mimarisi ile üç blok ve 366 konuttan oluşan ByConcept Projesi’nde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daire seçenekleri bulunuyor. 40 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen daireler; cazip ödeme koşullarıyla sunuluyor.
 
Sosyal yaşam alanlarının yanı sıra sağlıklı yaşam olanaklarının da sunulduğu proje kapsamında ayrıca concierge, kuru temizleme, teknik servis, 24 saat güvenlik ve kapalı otopark hizmetleri verilecek. Projede teslimatlar, 2014 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirilecek.

Paylaş:

HABERLER