ByConcept'te 40 Ay 0 Faizli Konut

ByGroup tarafından Sultanbeyli'de konumlandırılan ByConcept projesinde konutlar 79 bin 850 liradan başlayan fiyatlarla ve 40 ay 0 faiz seçeneği ile satılıyor..
ByConcept'te 40 Ay 0 Faizli Konut

ByGroup tarafından 200 milyon TL yatırımla İstanbul Sultanbeyli’de yükselen ByConcept Projesi, yeşil alanları, şahsa özel bahçe olanakları ve çocuklara yönelik oyun parklarıyla çocuklu ailelere büyük avantajlar sunuyor.

ByGroup’un Sultanbeyli’deki projesi ByConcept’te inşa edilen 3+1 ve 4+1 daireler, sahip oldukları yeşil alanlar ve kişiye özel bahçe olanaklarının yanı sıra çocuk parkı, sosyal tesisleri ve oyun odalarıyla çocuklu ailelere hayatı kolaylaştıran seçenekler sunuyor.
 
Daireye özel bahçe imkanı
 
Yatay mimari tarzında inşa edilen ByConcept Projesi’nde 3+1 dairelerin alanları 112 – 156 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Normal kat ve bahçe katı olarak ayrılan 3+1 daireler, projede köşe kısımlarda yer alarak güneşten daha fazla faydalanma imkânına sahip.  Dubleks olarak inşa edilen 4+1 daireler ise blokların en üst katında yer alacak ve alanları 155 – 186 metrekare arası değişiklik gösteriyor. Dubleks daireler için balkon veya teras seçenekleri sunulurken bahçe katları için şahsa özel kullanılabilir bahçe alanı mevcut. Bahçelerin büyüklükleri 40 metrekare ile 185 metrekare arasında değişirken, bloklarda terasların büyüklükleri 15 – 21 metrekare arası değişkenlik gösteriyor. Proje kapsamında tüm dairelerde birinci sınıf malzeme kullanılırken yatırımcılara hayatı kolaylaştırabilecek farklı seçenekler de sunuluyor.
 
Hayatı kolaylaştıran seçenekler
 
Yaklaşık 6 bin metrekare yeşil alana sahip ByConcept, ByOtell Sultanbeyli, ByOffice ve ByStore’un yanı sıra çocuk parkı, sosyal tesisler, açık ve kapalı yüzme havuzları ve oyun odalarıyla çocuklu aileler için ayrıcalıklı bir sosyal yaşam sunuyor. Günün yorucu stresini bırakıp ByConcept’e geldiğinizde dilerseniz havuzda ya da dilerseniz Fin Hamamı veya saunada bedeninizi dinlendirebilirsiniz. Siz dinlenirken, çocuklarınız kendileri için özel tasarlanan kulüplerde arkadaşları ile birlikte eğlenceli vakit geçirebilirler. Akşam yemeğinden sonra ByConcept’te yer alacak cafelerde komşularınızla buluşup, Palmiye Adası’na karşı keyifle kahvenizi içebilirsiniz. Hafta sonları ailenizle ve misafirlerinizle birlikte yanı başınızdaki ByOtell’de brunch keyfinden sonra alışveriş yapmak için ByStore’da vakit geçirebilirsiniz. Bu ayrıcalıklı sosyal yaşam için her şey bir adım ötenizde.  
 
 
Yeşil teknoloji ile enerjide verimlilik sağlanacak
 
Deprem Yönetmeliği’ne uygun olarak yatay mimari tarzında inşa edilen ByConcept Projesi’nde her daire, pay ölçer ile hesaplanarak payı kadar ısıtma ücreti ödeyecek. Ortak alanları güneş enerjisiyle aydınlatılacak olan proje, yeşil teknoloji sayesinde enerjide verimlilik sağlayacak. Bu çerçevede de aidatlar, site yönetiminin ByGroup tarafından işletilecek olması sebebiyle düşük olacak.
 
Sıfır faizle 40 ay vade imkanı
 
Üç blok ve 326 konuttan oluşan ByConcept Projesi’nde 79 bin 850 TL’den başlayan fiyatlarla daireler; yüzde 1 peşinat, sıfır faiz ve 40 ay vade gibi çok cazip ödeme imkanları sunuluyor. ByConcept’de teslimatlar 2014 yılının ilk çeyreğinde başlayacak.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05