ByConcept'te 40 Ay Sıfır Faizli Konut

ByGroup'un Sultanbeyli'de hayata geçirdiği ByConcept projesinde 290 bin liradan başlayan konutlar 40 ay sıfır faiz avantajı ile satılıyor..
ByConcept'te 40 Ay Sıfır Faizli Konut

3+1 ve 4+1 tipi dairelerin yoğunlukta olduğu ByConcept'te 3+1 evler 290 bin liradan başlıyor.
 
Birçok inşaat firmasının aksine projenin genelinde kalabalık aileleri hedefine alan ByGroup, farklı büyüklüklerde 3+1 ve 4+1 tipinde ev yaparak nokta atışı yaptı. ByGroup İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Bayraktar büyük ve kalabalık ailelere yönelik ev yapma nedenini "Sektörde yatırım amaçlı olarak ev inşaatlarının artış gösterdiğini gördüm. Ancak kalabalık ailelerde uygun fiyatlı büyük evlere ihtiyaç duyuyordu.
 
Bu nedenle kalabalık aileler için oda sayısı fazla olan ama fiyatı satın alınabilecek ölçülerde bulunan evler yapmaya karar verdik. Tabi bunu yaparken yalnız yaşayan, emekli çift ve yatırımcı gruplarını da göz ardı etmedik. Onlar içinde projede farklı metrekarelerde daireler geliştirdik. Teslimatlar 2014 yılının ilk çeyreğinde yapılacak" şeklinde sıraladı.
 
4+1 420 bin lira
 
Yaklaşık 6 bin metrekare yeşil alana sahip ByConcept'te inşa edilen 3+1 ve 4+1 daireler, sahip oldukları yeşil alanlarla da dikkat çekiyor.  Projede kişiye özel bahçe olanaklarının yanı sıra çocuk parkı, sosyal tesisleri ve oyun odalarıyla çocuklu ailelere hayatı kolaylaştıran seçenekler sunuyor.
 
3+1 tipi dairelerin büyüklükleri 112 ile 156 metrekareden başlıyor. Fiyatlar 290 bin lira ile 380 bin lira arasında değişiyor. 4+1 daireler 155 ile 186 metrekare arasında olup, fiyatlar 420 bin liradan başlıyor ve 548 bin liraya kadar çıkıyor. Normal kat ve bahçe katı olarak ayrılan 3+1 daireler, projede köşe kısımlarda yer alarak güneşten daha fazla faydalanma imkânına sahip. Dubleks olarak inşa edilen 4+1 daireler ise blokların en üst katında yer alıyor.
 
185 metrekare bahçesi var
 
Dubleks daireler için balkon veya teras seçenekleri sunulurken bahçe katları için şahsa özel kullanılabilir bahçe alanı bulunuyor. Bahçelerin büyüklükleri 40 metrekare ile 185 metrekare.  Bloklarda terasların büyüklükleri ise 15-21 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.
 
40 ay sıfır faiz
 
Sosyal alanlar içerisinde havuz, Fin Hamamı, sauna ve restoranlar yer alıyor. Yeşil teknoloji ile enerjide verimlilik sağlanacak projede ortak alanlar güneş enerjisiyle aydınlatılıyor. Üç blok ve 326 konuttan oluşan ByConcept Projesi'nde en düşük metrekareli dairelerin fiyatı 79 bin 850 liradan başlıyor. Konut alıcıları için yüzde 1 peşinat, sıfır faiz ve 40 ay vade gibi çok cazip ödeme imkanları sunuluyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05