Çamlıca Mesa da Lansman Öncesi Ön Satışlar Başladı

Çamlıca Mesa'da Elit Yaşam
Çamlıca Mesa da Lansman Öncesi Ön Satışlar Başladı

45 yıllık köklü geçmişi ile konutta ‘kalite’ ve ‘güven’ ile anılan MESA’nın Çamlıca’daki beklenen projesi “Çamlıca’da MESA”, eşsiz konumu ve yüksek kalitesi ile seçkin yaşam fırsatları sunuyor.

İstanbul’un tam kalbinde, temiz havası, eşsiz panoramik deniz ve boğaz manzarası, huzurlu ve seçkin atmosferi ile Çamlıca’da MESA, elit yaşam fırsatları sunuyor. İnşaat sektörünün 45 yıllık köklü ve seçkin markası MESA’nın büyük bir ilgiyle beklenen projesi Çamlıca’da MESA’da; inşaat çalışmaları ile birlikte, fırsat niteliğinde lansman öncesi ön satışları da başladı. 

Çamlıca’da MESA projesinde arazinin %80’i, sosyal tesis ve yeşil alan olarak planlandı. 800 m²’lik sosyal tesiste, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, aletli jimnastik, sauna ve çok amaçlı oyun odası gibi birçok unsur, Çamlıca’da MESA sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. Teknoloji, kalite ve güvenliğin en üst seviyede tutulduğu Çamlıca’da MESA’da projesinde, araç trafiği de tamamen yer altında olacak. Araçlar, site girişinden yer altına alınarak, konutlara direkt ulaşım sağlanılan Çamlıca’da MESA’da, acil durumlar dışında site içerisinde trafik olmayacak. Projede toplam 33.000 m²’lik alan ise tamamen yeşil alana ayrıldı. Ekolojik yaklaşımlar ve zengin bitki örtüsü ile planlanan peyzajda, yürüme ve koşu parkurları, dinlenme, spor ve oyun alanları ile Çamlıca’da MESA sakinlerinin yeşil alanı aktif olarak kullanımına olanak sağlanacak. 


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05